Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Tudogyulladas lenne?

FONTOS! Tudogyulladas lenne?

Figyelt kérdés
Kutyusom ma reggel miutan felkelt,nagyon csunyan kohogott aztan elkezdett eldolni,szedult es hanyatt ajult.Nagyon megijjedtem,...aztan felallt,majd nagyyon lihegett,forro volt,biztos a laztol.Most is kohog,kicsit bagyadt,de etvagyyya van.Rogton hivtam az orvost,11-re kell menjunk,hamarabb sajnos nem er be.Addig tukon ulok,annyira aggodom,..tudogyulladas lenne?De igaz meg fog gyogyulni?azt mondta telefonon a doki,hogy mar 2-3 napja beteg kene legyen,de csak tegnap delutan lattam kicsit masabbnak,akkor azt hittem az eso miatt,mert olyankor kiedvetlen.Az a baj hogy neki nagyon erzekeny a legzoszerve,mert mikor befogadtam kennelkohogese vollt,nagyon nehezen tudtuk kikezelni,tavaly meg gegegyulladasa volt,...most meg ez.11-ig megorulok,de meg ez is jo mert a tobbi orvos nem is fogadott,meg nincsenek itthon,ez az egy akit eltudtam erni vasarnap leven...

2013. márc. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi lehet ez, mert az említett ájulás nekem sehogy nem fér bele a képbe.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen, de írd meg légyszi, hogy mi volt a dokinál.

2013. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem tudogyulladas,...de az is lehetett volna ha nem veszem eszre idoben.Megint a leguti gyulladasa van,es magas laza volt.Az ajulast avval magyarazta a doki,hogy az eros kohoges es magaz laz hatasara szedult meg ennyire.Kapott antibiotikumot es gyulladascsokkentot,holnap megyunk vissza kontrolba es 5 napig meg kell tabletta kezelest kapjon.Mostmar azert jobban van,evett es nagyon orult a masik kutyamnak mikor hazaertunk,azota csak ugrandoznak egyutt.:-)De azert vigyazok ne vigye tulzasba.
2013. márc. 10. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól van, örülök, hogy nincsen nagy baj. :)
2013. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!