Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát érdemes venni...

Melyik kutyát érdemes venni Beagle vagy Spániel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 15:27
 1/10 anonim válasza:

Szia.Nekem Baegle van,3 éve,és a gyerekeim most 5-8 évesek.Imádják.De akaratos kutya,igy egy kemély-határozott fellépés kell.De már az 5 éves fiamnak,is leül-és fekszik:))

Csak tanitani,és nevelni kell,ennyi az egész,de Ő családi kutyus:)

2013. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sára2000 ***** válasza:
100%
Egyértelműen a spánielt! Nekem volt egy és bátran állítom hogy a világ legjobb kutyája!!!! kedves, nyugodt és mindenek felett könnyen tanítható, rendkívül értelmes! ha kertesházban laksz ki írtja a kártevő állatokat PL.: Vakond patkány ha pedig lakásban akkor igazán nyugotan akár órákar is egyedül hagyhatod nem fog bepiszkítani! játékos, és imád mozogni!!!
2013. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire használnád? Hol tartanád, lakásban vagy kertben? Mennyit szánnál a vételárra? Mennyit tudnál vele foglalkozni? Mekkora tapasztalatod van már a kutyázásban?
2013. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy "érdemes venni"?
2013. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én spánielt nem vennék, nagyon rossz a magyarállomány sok az idegrendszeri problémás kutya. Milyen célra kéne a kutya, hol tartanád. nekem beaglejeim vannak, de nem mondanám, hoyg vegyél azt a körülmények ismerete nélkül.
2013. márc. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sára2000 ***** válasza:
50%
Amúgy van egy ismerősöm akinek spánieltenyészete van és az egyik legjobb kutyái vannak az EU ban! ha akarod tudok segíteni! az én kutyim is onnan volt és nem ismertem nála jobb kutyát !!! kétszer mutattam meg neki a feladatokat és már tudta is !! a tesója is ilyen! őt amúgy az unokatestvérem tartja tehát jó kapcsolatba vagyok azzal a kutyuval is!
2013. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem egy beaglöm van már lassan 4-5 éve. Nagyon szeretetre méltó kutya! Megérzi ha történt valami és olyankor szinte próbál vigasztalni! Imád tanulni és szereti a hasát! Régen szökős volt de ha rászóltam mindig megállt! Mostanában már nem szökik, sőt egy fél marék jutalom falattal egy óra alatt megtanult szabadon sétálni és egy szóra visszajön és szót fogad minden parancsra! Ezen kívül mivel egy nagyon régi fajta nagyon egészséges! Amióta nálunk van azóta semmi baja nem volt! Van két öcsém és velük nagyon óvatos ha ők vezetik pórázon(pl: ha lát egy macskát csak ugat), ha én vezetem akkor jobban próbálkozna de ha rászólok békén hagyja a macskát! Én csak ajánlani tudom! :)
2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért azt tudni kell, hogy ma már a beagle sem olyan egészséges, legalább is a hazaállomány, rengeteg szaporító elleti az örökletes betegségekkel terhelt kutyáit és ezért egyre gyakoribb az epielpeszia és a beagle pain idehaza, de a spánielnél még rosszabb a helyzet.
2013. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Beagle!

Nekem volt kettő! Párban érdemes venni! Nagyon jól elvannak ketten! Aranyos, jó természetű, vidám kutyus! Csak biztosítsd be a kerítést!!! (Enyémek tüzeléskor szöktek el:() Bátran ajánlom!

2013. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Spánielt! A beagle a legmakacsabb (tapasztalat)..
2013. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!