Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik hűségesebb? Labrador...

Melyik hűségesebb? Labrador v. Golden Retriever?

Figyelt kérdés
Sziasztok, melyik hűségesebb a Labrador v. Golden Retriever? (Ez csak egy szimpla kérdés, úgyhogy nem kérek durva, gonosz v. sértő kommentet!) Előre is köszönöm

2013. márc. 13. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A két fajtának nagyon hasonló a temperamentuma, tökéletesen egyedfüggő, hogy melyik hűségesebb, na meg attól is függ mennyit törődik vele a gazdája.
2013. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 intrepid ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, nagyon egymáshozközeli fajta a kettő, a troll kommenteket meg nem kérésre szokták írni.
2013. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%

Szerintem hasonlóak de az biztos hogy mind a kettőt meg kell nevelni!


Amúgy arról hallottál hogy azt mondják a labradorról hogy kikíséri a betörőt?

Ja meg arról hogy csak akkor kell tőle félni ha félsz ha halálra nyalnak?

2013. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam, elég rég óta kísérem figyelemmel a Labradorok és amúgy kb. ugyan ez vonatkozik a Goldenre, és nyilván nem házőrzőnek akarnám őket( Amm benne se volt a kérdésbe, h szeretnék)
2013. márc. 13. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A labrador nem kikiséri a betörőt, hanem be. Ezt tapasztalat ból tudom. A Labi nem alkalmas örző-védő kutyának. Vadászatra, terépiás célokra, kutató-mentő kutyának, illetve vakvezetőnek is kiváló. Hihetetlenűl jóindulatú, szinte nulla agresszivitással megáldott kutya, akinek lételeme a társaság. Kennelben vagy láncon tartva halálra van ítélve. Ragaszkodik a gazdájához, de nem egygazdás. Rajong a család minden tagjáért...
2013. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy 1 éves Goldink és amikor valaki jön az utcában akkor már fut is és ugat. Szerintem ennél agresszívabbnak nem kell lennie egy kutyának sem. Az csak külön jó, hogy, ha mi engedünk be valakit akkor nem akarja megharapni, mert úgy elég nehéz lenne vendéget fogadni.

Amúgy pedig, a kérdésre válaszolva nagyon hűséges mindenkihez, nincs külön egy gazdája.

2013. márc. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miss Cute válasza:
100%
:DD a mienk egyatalan nem hűségesXD ugyanugy odamegy a szomszéd nénihez ha kaja van nála, de lehet h a mienk egy külön kategöria:))
2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig Német juhászon kívül most van egy labink, de azt vettem észre, hogy ha én viszem le, akkor ha egy neki nem szimpi ember jön felém elkezd ugatni, ha anyu/apu/tesó akkor semmi, de nálam spec. van egy manus, akit mindig megugat :D
2013. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!