Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hós kutya kihányta a vacsorá...

3 hós kutya kihányta a vacsorát mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Hiàba vettem neki 2 fajta drága granult nem eszi meg csak a kutyaszalámit es a hàzi kosztot. Ma vettem neki kutyatesztàt (most làttam először hvan ilyen) es azt adtam szalàmival. Megette es kihányta 1 oran belül. Mit adjak neki h megnyugodjon a hasa?

2013. márc. 14. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell.Adj majd neki száraz tápot, ha éhe slesz megeszi.
2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most egyelőre csak tiszta víz legyen előtte, semmi más.

Ha nem javul akkor keress egy ügyeletes dokit.

És egy 12 hetes kiskölyöknek jó minőségű kaja kéne, nem szalámi meg tészta.

Milyen fajta? Milyet hányt? Amúgy milyennek látod, betegnek?

2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 sippara ***** válasza:
78%

Veszel neki normális, jó minőségű, neki való tápot, esetleg némi vízbe áztatod (bár három hónaposan már nem kéne), elé rakod tíz percre, ha nem eszi meg, elveszed és következő alkalommal megkapja.


A kutyaszalámi kb annyira való egy 12 hetes kölyöknek, mint fél éves csecsemőnek a mekis hamburger, a "házi koszt" - ami gondolom, kajamaradékot takar - pedig egyáltalán nem való semmilyen kutyának, nem hogy egy ilyen korú kölyöknek.

2013. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne adj neki semmit. viz legyen előtte. a napi adagot oszd el kis adagokra és ugy add neki. lehet azért hányta ki mert habzsolt...
2013. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom h nem jò a szalàmi de nem eszi meg a tapot. Brit tap es meg egy hasonlo van (nem jut eszembe a neve). 4-5 darabnal többet nem eszik meg inkabb ehezik. Azert is probaltam meg a kutyatesztát. Szerintem azt hanya ki többet nem adok abbol neki.
2013. márc. 14. 19:04
 6/18 A kérdező kommentje:
Keverék kutya kistestű 6-7 kilo közt van.
2013. márc. 14. 19:05
 7/18 sippara ***** válasza:
66%
Olyan nincs, hogy nem eszi meg. Hiszti, az van (pláne, ha már rájött, hogy azonnal kap valami neki tetszőbbet, ha nem zabálja a tápot). A brit tökéletes lesz. Elé rakod, tíz perc múlva elveszed. Hidd el, nem hülye, éhen halni nem fog :)
2013. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 sippara ***** válasza:
66%
Viszont ha ma kijött a vacsi, akkor holnap reggelig már ne nagyon kapjon semmit, reggel is neki megfelelő mennyiségű tápot rakj elé. Víz legyen előtte addig is, ha egyébként jó kedélyű, játszik, akkor valószínűleg a tészta nem tetszett a pocakjának (az enyém a répát rókázza ki folyton, szóval nem kell megijedni :))
2013. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Esetleg főzhetnél neki csirkemellet meg egy kis riszt répával. De most ne egyen, had nyugodjon meg a hasa.
2013. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rizs-csirkemell tényleg diétás kaja, betegség, hasmenés esetén jó. De ez inkább válogatásnak tűnik, akkor viszont be kell keményíteni, különben így marad. Szerintem csak tápot adj, jutalomfalatot sem értelemszerűen, és az is csak egy kis ideig legyen előtte. Ez a kutya érdeke, erre gondolj, amikor néz a nagy szemeivel...
2013. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!