Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kutyám, van...

Nagyon beteg a kutyám, van valami megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb 3 éves németjuhászunk van és már lassan fél éve beteg.Az orvosok azt mondták gyomor,vagy végbél gyulladása van nem is emlékszem már de mindig amikor kakilni akar nagyon nyűszít van,hogy 5 percig is,és a széklete nem normális hanem pici,olyan mint a macskáé és kimondottan büdös,mármint volt,hogy 50 méterről is érezni lehetett.Egy nap körülbelül 5x akar üríteni szegény de nagyon szenved,én az elaltatást szeretném már,mert csak szenved és akármennyire szeretem,nembírom hallgatni ahogyszenved. Esetleg valaki kutyusának volt-e hasonló és rá megoldás ? Előre is köszönöm.
2013. márc. 14. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
öhm.. érdekes orvos de én ugy tudom hogy ha egy kutya beteg, és diagnosztizálják akkor azt gyógyítani is szokás...
2013. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én az elaltatás előtt azért elvinném egy-két-három másik orvoshoz is, aki a diagnózis felállítása után gyógymódot is javasol.
2013. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy valamilyen szűkűletről van szó, akár daganat is lehet. Ezen viszont műtéttel lehet segíteni. Ha magán állatorvos nem hajlandó kivizsgálni, akkor vidd le nagyobb állatkórházba.
2013. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem kezelték semmivel sem?
2013. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kutyáknál van olyan, hogy elfordulnak a belek. Ha megcsavarodnak, akkor belepusztulhat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__189241-mitol-..

2013. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valletta ***** válasza:
Ilyesmi az egyik ideiglenesemnél is előfordult. Nem igazán értettem az orvosi magyarázatot (meg már régen is volt), de valami miatt megállt a kutya bélmozgása, felgyűlt a salak, átfordult a bele, bélszűkület alakult ki és a kutya jó pár napig egyáltalán nem ürített. A műtét során az érintett bélszakaszt eltávolították, de ez valami elég speciális eset volt, mert később tanulmányt is írtak róla. Egy másik kutyus szintén nem nagyon ürített, őt beöntésre hordták pár napig, amitől jobban lett. Feltétlenül keress egy másik orvost, mert így csak szenved a kutya, már hónapok óta és nem igaz, hogy nincs rá valami megoldás.
2013. márc. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!