Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta ez a...

Szerintetek milyen fajta ez a kutyus?

Figyelt kérdés
ezeken a képeken kb 10 hetes és yorkinak kaptam!! Azt már tudom hogy nem az!! Még az is érdekelne hogy szerintetek mekkora lesz, most 12 hetes és 3 kilo!!

2013. márc. 15. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz :)
2013. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát kép nélkül nehéz lesz nyilatkozni :) Mindenesetre ha 12 hetesen 3 kiló a kutya, akkor bizony a yorkitól nagyon messze van.
2013. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2013. márc. 15. 09:47
 4/8 A kérdező kommentje:
itt vannak a képek! bocsi csak nem tudtam hogy kell képet rakni!! annyit még hozzá tennék hogy festve van a kutyus mert az a barom befestette! szóval az a barna rajta nem eredeti!! tudom hogy nem yorki! az érdekelne hogy szerintetek milyen és mekkora lesz??
2013. márc. 15. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Hűűűha... :D

Nagyon cuki amúgy, de a fajtákat benn nem mondom meg. Mármint nem tudom megmondani.

A fekete-cse szín elég sok fajtára jellemző, a göndör szőr szintén. Ezt meghagyon néhány jobb szemű embernek.


Szeresd így, ahogy van. Nem tudom honnan van, de jó tanulópénz arra, h fajtatiszta kutyát tenyésztőtől veszünk, keveréket meg menhelyről/gyepiről.

2013. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy a cser nem is létzeik rajta???????? Az azért kemény....
2013. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Képek alapján nekem puli keveréknek tűnik, nem hiszem, hogy nagy lesz, olyan 8-10 kiló felnőttkorában.
2013. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem puli... egyik ismerősöm pont ilyet vett szintén yorkinak és az is festve volt, puli lett belőle. Nem lepődnék meg ha ugyanonnan lett volna véve mint az ismerősöm kutyusa, pont ugyanilyen volt kölyöknek
2013. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!