Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jobb a Mia vagy a...

Virág0815 kérdése:

Szerintetek jobb a Mia vagy a Valentina név egy skótjuhász szukának?

Figyelt kérdés
Skótjuhász szuka kiskutyámat nem sokár elhozzuk a tenyésztőtől,de még nem vagyok bíztos a nevébe :( írnátok pár tippet nekem?Én eddig a Valentina és a Mia név közt variálok,szerintetek melyik a jobb?
2013. márc. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a két név közül a Mia a praktikusabb (szerintem szebb is). Rövid, tömör, hamar meg fogja érteni. A Valentina túl hosszú. kutyáknak egy-két szótagos(magánhangzós) név ajánlott. Egyébként ha meglátod úgy is akkor dől el. Mi is gondolkodtunk előtte sok névben, de mikor haza hazahoztuk, akkor derült ki hogy melyik is illik hozzá.
2013. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mia, a fent írt dolgok miatt, de úgyis változni fog...mi két-három hétig találgattuk és gyűjtögettük a neveket, és hazafelé, a kutyával az ölemben döntöttünk egy teljesen ms név mellett. Ne erőltesd, legyen az, ami legjobban illik hozzá.
2013. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 16. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:

majd ha meglátod, tudni fogod :D

nekem előtte másfél évvel el lett döntve a név, hát fix, hogy mikor először megláttam, tudtam, hogy nem lesz jó... egy hétig vitáztunk rajta, de egy megmaradt, nem tudtam rá máshogy gondolni :)

azóta meg annyi beceneve van, kb csak a nevén nem hívom :D

2013. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!