Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb nekem? Mopsz...

Melyik a jobb nekem? Mopsz vagy Havanese?

Figyelt kérdés
Egy panellakásban lakom, első lenne a kutyus. Reggel 8-14h-ig kéne gyedül bírnia. Tervezem hogy este vagy reggel eljárjak egy kicsit (fél-egy óra) futni, de amúgy nem vagyok egy nagyon orrba-szájba sportolós alkat :) Reggel fél, délután és este kb.:2-2,5 órám lenne sétálni. Szeretnék néha ügyességi szerű feladatokat is csinálni, és idomítani, trükköket tanítani.

2013. márc. 13. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ők például. Érdemes beleolvasni, hogyan kerültek a menhelyre. De rengeteg más kutyát találsz az oldalon vagy más menhelyeken.


[link]


Fiatal kutyákra kerestem rá.

2013. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a Havanese, mert a mopsznak a nyomott pofija miatt több gondja lehet nyáron szinte alig mozog, és azt hiszem kicsit makacsok is :) De tessék nézd meg magad Havanese: http://www.youtube.com/watch?v=EpEJxE4_Du8

Mopsz: http://www.youtube.com/watch?v=yoP2gIoMyVc Remélem segítettem :))

2013. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szijja!!


szerintem a Havanese kutyit válaszd. A havanese sokkal idomíthatóbb. A mopsznak nagy problémái lesznek a pofijával: naponta legalább háromszor kell + mikor megeteted, egy nedves zsepivel kitörölgetni a ráncocskáit mert ha ezt nem teszed gombás is lehet a ránc közötti rész ! makacsak is. lusta is ...láttam hogy írtad szoktál futni... erre a mopsz nem lesz hajlandó. Na 1 szó mint 100 én a Havanese-re szavazok! :))


Páá

2013. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,mivel mindkettő kistestű,egyik sem alkalmas arra,h futtasd őket.
2013. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A havanese jobb. Lehet futtatni. Az enyém imád rohangálni. Nagyon okos fajta, rengeteg trükköt meg lehet neki tanítani, csak sokat kell vele foglalkozni. Gondolj arra is hogy nyírni kell a szőrét.
2013. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!