Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb kutyatáp,...

Melyik a legolcsóbb kutyatáp, hol lehet kapni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Menhelynek szeretnék venni egy nagyobb kiszerelést, kb 200 kg-ot.
2013. márc. 17. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kiszerelésnél már érdemes felkeresni a gyártókat, és meglengetni némi reklámlehetőséget :) Valszeg kapnak az alkalamon, és extra akciósan megkapod a kaját.
2013. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesco-s

Coopos


Szeritnem ezeka legolcsóbbak..bár a Coopos 3kg 800ft

2013. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet hogy többet segítesz ha felajánlod a kiszemelt menhelynek a pénzt. Nekik meg vannak a helyek hogy honnan veszik a kaját és abból lehet jobban jönnek ki mint amit te veszel :)
2013. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Én pénzt tuti nem adnék menhelynek, meg úgy semmilyen szervezetnek. Honnan tudja az ember, hogy hova megy? Szerintem a Pennys Morzsi egész olcsó és jó.
2013. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én meg úgy vagyok vele ha nem bízom meg egy szervezettben akkor nem adok neki semmit.. a tápot is eladhatják ennyi erővel.
2013. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi a Fressnapfból szoktunk vinni tápot (talán Friskies ?), de a nevére nem emlékszem pontosan, a 15kg-os zsák 2400Ft körül van.
2013. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Én pénzt tuti nem adnék menhelynek, meg úgy semmilyen szervezetnek. Honnan tudja az ember, hogy hova megy?



Pénz általában: oltás, féregtelenités, nagyobb műtét, kisebb mütét, ivartalanítás, kennel nagyobbítás, hogy minél több kutya ne az utcán fagyjon meg vagy éppen üssék el....



Őket mi támogatjuk ahogy a gyerekeket is szokás..A gyerekeknél is mütétekre kell a pénz és nem arra, hogy elmenjenek vacsorázni.. -.-



bocsi ezen kiakadtam..Aki szereti az állatokat azok úgyis segítenek egy egy szervezetnek ha tehetik. Én is mindig segítek havonta 10 ezer ft-om megy 5000 1 menhelynek meg 5000 1 gyerek életének..


Úgy gondolom ezzel jót cselekszünk!A menhelyesek SAJÁT KÖLTSÉGÜKKEL GAZDÁLKODNAK A MENHELYEN..és ha kifogynak akkor szoktak kérni támogatást...


Ez most nagyon felpumpált...kedves válaszoló..

2013. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is hallottam menhelyekről, akik eladják a drágább felszereléseket és tápot, amiket kapnak és olcsóbb tápot vesznek benne, a különbözet meg valahogy eltűnik.

Persze az ember alapvetően nem szeret ebből kiindulni, de szerintem nagyon jót teszel azzal, ha tápot veszel. Azt arra használják majd, amire kell, és nagyon fognak örülni neki. Ezen meg spórolnak valamennyit, szóval így is tekinthető pénzadománynak. Természetesen az állatvédő szervezetek nagy része, és a jó szívű menhelyesek a pénzt is jól tudnák hasznosítani.

2013. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Közben javítom, nem Friskies, hanem Fiesta.
2013. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!