Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the Wild vagy Acana...

Taste of the Wild vagy Acana kutyatáp?

Figyelt kérdés
3 hónapos német juhász és valószínűleg labrador keverék kiskutyának keresek tápot.

2013. márc. 16. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár mind a kettő nagyon-nagyon jó táp, én a kettő közül az Acanát választanám, mert annak van speciálisan kölykök számára kifejlesztett tápja, ami tartalmaz glükozamint és kondroitint is, nem is kis mennyiségben, az pedig neki nagyon fontos a várható mérete, valamint a mind a két fajtára jellemző csípő-problémák miatt.


[link]

2013. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Orijennel etetek, és nagyon bevált, de a kettő közül inkább az Acana-t ajánlanám.

Ez már csak ízlés dolga.

2013. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem Taste of the wild tápot, mert annyi jót mondtak róla, de nekünk nem vált be. A széklete túl kemény tőle, és azóta a szőrminősége sem olyan, mint az előző tápoknál. Vissza fogunk térni az Orijenhez, de evett már Acanat is, az is jó.
2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Én kiskorától kezdve ezzel etetek és nagyon jó. Párszor probálkoztunk más tápokkal (acana orijen, brit) de mindegyiktől volt valami baja az acanától pl. hullott a szőre és nagyon lefogyott tőle
2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg totw. soha szebb nem volt a kutyám szőre, kevés kajától sem olyan gebe. érzékeny gyomrú, nem sok kaját bír el a gyomra, tökmindegy hány adagban adom, kb 200 grammnál többtől fosik... emiatt egy csomó táptól gebe és csontsovány. most sincs rajta semmi felesleg, de érzem az izmait. nagyon jól megemészthető táp és szereti nagyon. (ja, és az egyetlen kutyatáp, amire azt tudom mondani, hogy finom - meg szoktam kóstolni... - de komolyan, sülthúsíze van!
2013. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
ja, kölyöktáp meg ki tudja, kell -e... van, aki nagytestűnek egyáltalán nem ad.
2013. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!