Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mitől lehet, ha egy szálkás...

Az mitől lehet, ha egy szálkás szőrű tacskó kisebb mint az átlagos méret?

Figyelt kérdés
Fél év körüli és amúgy egészséges. Még fog nőni?

2013. márc. 18. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

a tacskóban 3 méret van:

standard: súly alapján a kb 10 kg max súlyú kutyák

törpe: 4-5 kg os és max 35 cm

kaninchen: kb 30 cm

Mi számodra az átlagos? a leggyakoribb a standard méret de előforúlhatnak kisebb egyedek akár még olyan alomban is ahol két standard méretű szülő van

2013. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ezt elolvastam, már hogy három fajta méret van csak nem tudtam, hogy ez mitől függ de így mostmár értem. Még nem láttam a kutyust csak ismerősöm mondta, hogy valamiért kisebb maradt mint a testvérei. Lehet, hogy én leszek a gazdija. Ő lenne az első saját kutyám de már mamámnál volt kutyám szóval meg ismerősöm kutyájára is szoktam vigyázni szóval valószínüleg jó gazdi leszek. Már csak anyát kell revennem, hogy megengedje. :)
2013. márc. 18. 23:04
 3/4 A kérdező kommentje:
*rávennem
2013. márc. 18. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy törpe. ha nem törzskönyves nem tudod megmondani biztosra, hogy törpe, normál, vagy stenderd méretű- e az eb.


Írj privibe

2013. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!