Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagyon hullik...

Mit csináljak? Nagyon hullik a mopszom szőre.

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy ennek a fajtának hullik a legjobban a szőre.Az egész lakás tele van vele.A szőnyegből sem tudom rendesen kiporszívózni.Mopszosok a ti kutyátok is ennyire hullajtja a szőrét?Ti ti csináltok vele?
2009. szept. 16. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

1. jön a tél, bundaváltás van ;)

2. barátnőmnek 2 éves mopsza van és naponta áttörli a kutyát h ne kelljen annyit szenvedni a porszivóval.

2009. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész évben hullott a szőre.Megsimizzük és ha besüt a nap látszik ahogy száll mindenfelé.Mivel törli minden nap?Nedves törölközővel?Nem lesz tőle rossz szaga a kutyának?
2009. szept. 16. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
van valami szőrápoló cucc, úgy hívják h Furminátor,gondolom valami kefeféleség lehet, nézz utána google-el. mopszos fórumon olvastam, h ez elég hatékony.
2009. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó!Megkerestem a google-n.Köszönöm a tippet!:)
2009. szept. 17. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, babapopsitörlővel:D viccesen hangzik, de tényleg jó, sőt ha összekoszolja magát a ráncok közt is átlehet törölni és nem fog begyulladni:)
2009. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!