Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka, hogy bichonom...

Mi lehet az oka, hogy bichonom szőre hullik, és korpás?

Figyelt kérdés
Ma volt kozmetikusnál,és ott vették észre.A nagy szőre miatt nem látszott.Elviszem dokihoz,de tájékozódni szeretnék előtte.
2009. szept. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bibi05 ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, de nemlehet, hogy rühes? Akkor korpás meg hullik a szőrük, szerintem vidd dokihoz mert ha tényleg rüh abba belehalhat a kutyus.Írdd majd meg mi lett végülis.
2009. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel eteted?

Nem lehet hogy idegi eredetü nála?

Doki többet fog tudni mondani ...

2009. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sok fürdetés ?( leggyakrabban ez a probléma )

rossz táp ?

bolha-pete allaergia ?

és még vagy 100 ?

2009. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én kutyusomnak is korpás volt a szöre. az állatorvos Lavet szörtápláló vitamint javasolt. Attól valamennyire jobb lett, de nem lett az igazi. Közben száraztápot (Acana) váltottam és teljesen megszünt a problémám.
2009. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma viszem dokihoz. Kb. 2 havonta fürdetem,PURINÁT eszik,már több,mint egy éve.Nem ideges természetű.4 éves,még soha nem volt ilyen gond. Megírom majd,mit mond a doki.Köszönöm a sok választ!
2009. szept. 18. 07:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál.Egy gyógynövényes terméket kaptam,AYURVEDA-t,ebből a 100ml-es szőr-és bőrtápláló folyadékot.Jótékony hatással van még az izületekre,és az immunrendszerre is. 1880Ft.

Nem lehet tudni pontosan,mitől lett ilyen kevés a szőre.Álterhességre mutat halványan: az emlők kicsit duzzadtabbak,de ez egyáltalán nem biztos.Figyelnem kell! 1 hónap múlva ismét meg kell mutatnom.

Remélem,hasznos lesz ez a kis beszámoló másoknak is. Egy biztos, muszáj dokihoz vinni a kutyust!

2009. szept. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!