Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eggy 75-százalékban Staffor...

Ha eggy 75-százalékban Stafford és 25-százalékban Cane corso kutyával fedeztetek eggy fajtiszta staffordodt, akkor mi lessz az eredménye? Le lehet vágni hogy van-e benne cane corso?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem próbálj más fajta szukát találni,az a bajom ezzel a comboval,hogy majdnem Staff lesz de mégsem.Lehet szépek lesznek de ha "keverék"akkor legyen az.Én keresnék egy

PitxNápolyi szukák feltéve ha feléri.Igaz ez nem egy klasszikus Bandog de majdnem.

2013. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet vágni, és a ki levágja az remélem téged is levág.
2013. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még belekeverném anyádat és egy medvét is, és kész lenne a medvedisznókutyaember.
2013. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, azért léteznek, akik tisztességből is meg tudnak élni, mondjuk ők valószínűleg általánosban megtanulták leírni az egy és a lesz szavakat.
2013. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

lesz mondjuk 8 db kiskutya (87,5 % stafford és 12,5 % cane corso vérhányaddal)

ha van tk-e a FAJTATISZTA staffinak, és a kan származását is igazolni tudod, akkor ez betudható akár cseppvér-keresztezésnek.

így talán még drágábban is elpasszolhatod a kiskutyákat.

kíváncsi lennék, milyen címet kapnának az expresszen?


egyébként mennyit kérnél el a 6 hetesen elvihető kiskutyákért?

és gondolom a szülők is a helyszínen megtekinthetőek.

TK-vel plusz 5 ezer?


ha kiskutyánkért 25-30 ezer Ft-ot fizetnek, az már jó ár?


különben, akik megvennék tőled a kiskutyákat biztos nem vágnák le, hogy CC is van benne.

anno te is FAJTATISZTA staffit vettél?

2013. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak egy apró probléma van,törzskönyvet nem adnak keveréknek.(Szerencsére) Persze ebben a mai magyar anyagi helyzetben,sokan csak azt nézik,hogy olcsó legyen a kölyök kutya,ez nagyon nagy felelősség,főleg ha kisgyerekes családok veszik a " maszek gyártott" kutyát. Nekem örökbe fogadott pitt-staff keverékem van,mert másfél évesen brutál komoly sérülést okozott a gazdájának,altatás várt volna rá,sok bajom volt vele mire szocializáltam,túlagresszív,más kutyákat nem tűr meg és már remény sincs erre,de emberekre nem veszélyes,kivéve ha egyedül őrzi a területét.-Felelőtlen dolog csak úgy a vak világba fedeztetni,-olcsó húsnak meg híg a leve......
2013. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 neger ***** válasza:
17%
xd.az hogy ebből akarsz pénzt csinálni az nekem sem tetszik.ha magadnak akarnád és szeretnéd remek kis kutya lehet belőle.de nem így van te pénzt akarsz belőle.nem te vagy az egyedüli magyarországon,tele vagyunk ilyesmi keverékekkel.de akkor mennyünk bele ebbe a tk-s dologba egy kicsit.törzskönyv megvan és akkor tuti a kutya?láttad te annak az ük,vagy akár az annál régebbi ősét?ha itt magyarországon jól megnézed a híres kenneleket,(és most nem véletlenül nem irom öket,de tudok egy párat hirtelen)akkor láthatod hogy mennyire eltérőek az egyedek.mint méretben mint fejformában és még sokmindenben.pl:cane corso:van kifejezetten boxer fejű,nyomott orrú,vagy hosszabb fejű.pl a cane corso-nak nagy mennyiségű száraz izomzattal kell rendelkezni és sportosnak kell hatnia.most tele vagyunk ilyen nagy lusta széles ám de roppant kövérnek ható kutyákkal,amiknek már köze sincs az eredeti olasz vérvonalhoz.momentán régebben belekevertek egy kis nápolyi mastiffot mert erre volt igény.és veszel törzykönyvesen xd réme kennelből meg fene tudja honnan,azoknak pl már mi köze van az eredetihez ezek után?de az jó mert törzskönyve van.gyerekek kilóra megveszik neki és kész ilyen világban élünk.ugyhogy ne ragadjatok le a annyira a tk-s kutyáknál mert itt is vannak érdekességek már.
2013. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből nem fogsz pénzt keresni, bocs...

De örülhetsz ha 0-ra kijössz vagy minimális haszonnal túl tudsz adni rajtuk...

2013. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!