Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég vettem egy Stafford-ot...

Nemrég vettem egy Stafford-ot most láttam hogy a rózsaszínű szemhély "hibának" számít! Ez minek lehet a következménye? Esetleg nem fajtiszta vagy mi? Ez amugy nagy hibának számít?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felfuttatásra szánt kutyusról van szó?
2011. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mármint tenyésztésre gondolsz? vagy a felfuttatás mit foglal magába? mert ha egyre gondolunk akkor igen!
2011. márc. 9. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kennelből vetted? A szerződésben benne van h tenyésztésre lett eladva?

Egyébiránt valószínű tenyészszemlén kizáró ok lehet.

2011. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, hiba...

"Szemek: Sötétek és kerekek, egymástól távol és mélyen ülők. A szemhéj nem lehet rózsaszín."

2011. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, hiba...

"Szemek: Sötétek és kerekek, egymástól távol és mélyen ülők. A szemhéj nem lehet rózsaszín."

Tenyésztésnél nem fogják elfogadni hivatalosan, szaporítani meg ne szaporíts!

Ha tenyésztőtől vetted akkor ivartalanításra kötelezett, ha meg szaporítótól vetted akkor tessék, ezért nem kell tőlük venni...

2011. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

1.válaszoló vagyok.

Igen, tenyésztésre gondolok..hát ha igen akkor hiba, mert a kicsik örökölhetik így már nem szamít fajtisztának.

Sőt még versenyeztetni se fogod tudni..

2011. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg nem fajtiszta vagy mi?"

Nem sokat érthetsz a kutyákhoz, ha nem tudod mi a különbség a fajtiszta és a fajtatiszta között, de ha már felmerült benned ez a kérdés, akkor biztosan nem fajtatiszta. Ha fajtatiszta lenne, akkor törzskönyves lenne, és nem lennének kétségeid. Mivel a te kutyád nem törzskönyvezett, ezért keveréknek minősül ami eleve tenyésztésből kizáró ok. A szemhéja (j és nem ly) vagy bármi más hibája innentől kezdve irreleváns.

2011. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

eleve ha most jön rá a hibákra, meg itt kérdezget nem valószínű, hogy tisztában a fajtával...a kérdésed több mindenről is árulkodik! Ivartalanítsd azt a staffit, vagy ha nem akkor se pároztatsd, mert lehet nem a kölykeinél jönnek ki a hibák, hanem azok utódainál, a hibás géneket magukban hordozzák!!!

+ hozzáértő személy megfogja nézni, hogy milyen kutya, ha érdekli a kölykök sorsa, és biztos lehetsz benne, hogy nem fogja a tieddel összeereszteni a sajátját!

2011. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IGCM ***** válasza:

Szerintem nem törzskönyves a kutya amit vettél..:D

HA mégis és tenyészteni,nem szaporítani!!!Hanem tényleg tenyészteni szeretnél akkor beszélj a tenyésztővel hogy cserélje ki a kölyköt mert hibás.

2011. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!