Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már nem tudom, hogy mit...

Már nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elvileg azt mondják, hogy a kutya nem piszkít oda ahol alszik. De...

Van kettő 3 hònapos yorkim (az egyik csak átmenetileg). De mióta feltudnak menni az ágyra (ott is alszanak) egyfolytában rápisilnek mindenhol... Volt, hogy már kakit is találtam rajta. Ilyenkor mind a kettőt leszidtam. Kétszer az egyiket rajta is kaptam, akkor leszidtam és ki is kapott. De semmit sem használt. Még mindig rápisilnek az ágyra. És már nem tudom, hogy mit csináljak....



2013. márc. 21. 18:42
1 2
 11/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Az előzőeket annyival egészíteném ki, hogy a kutyákat ZÁRD EL AZ ÁGY KÖRNYÉKÉRŐL, ugyanis az egy dolog, hogy odaürítenek...az meg másik, hogy a három hónapos yorkie nagyon kicsi és baromira nem tesz jót neki, hogy az ágyra ugrál fel-le!
2013. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sippara ***** válasza:

Miért szoktattad őket pelenkára? A harmadik kutya is pelenkás? Miért hagyod, hogy fel-le ugráljanak?

Ne haragudj, de egy dolog látszik kristálytisztán az egész kérdésedből: te biztosan nem vagy főnök semmilyen formában és szinten a kutyáid között.

2013. márc. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért pisilnek pelenkára mivel nincs még meg az összes oltásuk és ugyebár addig nem lehet kivinni őket.
2013. márc. 23. 15:25
 14/16 anonim ***** válasza:
a ház elé/kertbe nyugodtan leviheted, csak ne hagyd hogy belenyaljon más kutya kakijába.. a lényeg ilyenkor, hogy más kutyákkal ne találkozzon és lehetőleg olyan helyen legyetek ahol nem jár sok kutya..
2013. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 sippara ***** válasza:
Hány oltásuk van meg? Kettő után nagyon óvatosan, a harmadik után minden gond nélkül lehet vinni sétálni, 12 hetesen lassan a negyedik oltását kéne kapnia, és már sétálhatna.
2013. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ma kapták meg az utolsó oltásukat. Már kivittem ma őket. Úgy vettem észre, hogy már nem pisilnek fel az ágyra.
2013. márc. 24. 17:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!