Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bichon frise fajta kutyát...

A bichon frise fajta kutyát lehet kint tartani az udvaron? Szereti ha fürdetik?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*költözöl
2013. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
4. válaszoló van 4 kutyám :) de nekem csak ez az egy fajta kutya tetszik ilyet szeretnék :( és mindenki azt mondja, hogy majd ha külön költözök lehet ilyen kutyám, lesz is :D csak az a baj, hogy az még egy kicsit sokára lesz
2013. márc. 22. 20:02
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát bírd ki akkor mégis addig, amíg külön költözöl. Lehet, hogy nem halna meg kint, de szerintem nem jó ötlet társasági kutyát kint tartani. Vagy válassz másik fajtacsoportból, pl terriert, azok is vannak kicsik, és mégis jobban bírja kint, mint egy társasági kutya.
2013. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát szerintem megvárom míg külön költözök
2013. márc. 22. 20:15
 15/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Alapvetően ő sem kint szerette volna tartani, tudta hogy nem kinti kutya. Meg sokáig lakásban is volt, de egy idő után valahogy kint jobban érezte magát, van egy csak kinti kutyájuk..gondolom miatta. Éjszaka benn alszik, meg nappal is be-be megy, de jobban el van kint. Nem tud vele mit csinálni, mert ha bent van, akkor egy idő után kaparja az ajtót, és menne kifelé, de ha nem engedi ki, akkor is amint lehetősége van kimegy. Van ilyen..

2013. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
értem
2013. márc. 22. 22:03
 17/18 anonim ***** válasza:

gondolom, nem létfontosságú akkor az 5. kutya..

ne tartsd kint, pont úgy fog kinézni, mint a hazai frisék 90%-a (nem azok, akik kiállításokra járnak), konkrétan, mint egy legyalult uszkár. szerintem annyira cukik ezek a kutyák amúgy, nem is értem, miért vágatják itthon az emberek uszkár formájúra.

2013. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 23. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!