Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7honapos komondor kutyankat...

7honapos komondor kutyankat hogyan szoktassunk le arrol, hogy ne ugraljon fel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
erre nagyon sok lehetőség van. de mielőtt bárki is tanácsot tudna adni, jó lenne ha leírnád melyek voltak azok a módszerek amiket eddig próbáltatok, pontosan hogyan csináltátok és a kutyának mi volt a reakciója. illetve hogy egyáltalán mennyire nevelt kutyus. ugyanis az sem mindegy hogy eddig semmi nem volt tiltva neki és többek között ez is a probléma, vagy csak amíg kicsi volt addig jó móka volt hogy felugrált de miután nagy lett betelt a pohár és már nem olyan buli hogy majd ledönt mindenkit a lábáról.
2013. márc. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy szoktattam le az enyémet hogyha felugrált lenyomtam a nyakát a földre,ha ez nem hatott annyit mondtam fekszik, (persze ezt már hamarabb meg kellett tanítani neki.) és ott maradt amíg nem szóltam neki. 9hónapos volt az enyém ekkor. Bár attól is függ kint vagy bent él a kutyus.
2013. márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy hagyod felugrálni! (értelmetlen így a kérdés, vagyis nem azt jelenti, amit valójában akarsz kérdezni, mert gondolom a felugrálásról szeretnéd leszoktatni...)


Úgy, hogy megállsz, vagy kicsit előre lépsz, mikor felugrik. Hátrafelé semmiképp ne lépj! Esetleg hátat is fordíthatsz neki, de szerintem semmi értelme, nem fogja hamarabb megtanulni... Egyébként még mikor ugrik, akkor előre lépsz egyet és tiltod! Ennyi.

2013. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nézz a youtube-on a Póráz két végén c videókat, na abban aztán minden benne van!

asszem talán a 24. részben van egyébként ilyenről szó, ha jól emléxem..

2013. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 papa777 ***** válasza:
Nagyon hasznos trükk, amikor ugrik, a hátsó lábára "rálépsz", ezt persze nem úgy értem, hogy eltöröd a lábát, csak amikor felugrik, a lábaddal megpöckölöd a hátsó lábát, ezáltal ez egy kellemetlen élmény lesz neki, és abba fogja hagyni.
2013. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!