Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hasmenése macska konzerv...

Lehet hasmenése macska konzervtől?

Figyelt kérdés
Kölyök kutyusunk 5 hónapos. És tegnap sunyiban megette a macskáknak kitett 1 konzervnyi Darling-ot. Ma reggel két hasmenés kupac is volt. Kicsit puding állagú tehát nem az a nagyon híg kaki. Lehet hogy a konzervtől lett hasmenése?

2013. márc. 24. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amikor nem eszi meg az ételét, neked kell megoldani, hogy az udvaron ne találjon ehető dolgot. Fogzáskor valóban segít a beáztatott táp. Lehet húslevessel, egy kávéskanálnyi konzervvel, stb megbolondítani. De , ha pl otthagy ételt, akkor a következő étkezésnél annyival kevesebbet adsz neki.Egy fajta tápra állj rá és ne váltogasd. A tojással vigyázni kell. A nyers fehérjét nem dolgozza fel a gyomra a kicsinek.
2013. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Zoey28 ***** válasza:

én is a húslével történő ízesítést javaslom. milyen fajta kutyusról van szó? Ne hagyd,hogy hülyét csináljon belőled. Nem lehetséges,hogy valaki dugiban eteti valamivel?

Vedd figyelembe az időjárást,azt hogy mennyit mozog,és ez alapján adj neki enni... A macsekkaját pedig hanyagold,ha azt akarod,hogy egészséges maradjon. Ha emlékszel a Hill's Ízesítésére próbáld ugyanolyan ízűvel etetni hátha beválik. mennyit idő után adsz neki másfajta tápot?

2013. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Husky a kutyus. nagyon makacs és önfejű. Igazi kölyök husky :)

Most már több mint egy hónapja le álltunk a gyógy hill's-ről. Akkor jött helyre annyira a gyomra hogy kaphatott rendes tápot. Szóval lassan másfél hónapja eszi ugyan azt a tápot.Tényleg teljesen tanácstalan vagyok az ízesítésében. Mindenképp váltok egy másik tápra ha ez elfogy (halas, teljesen csirkehús mentes. Specific nevezetű táp. Méghozzá azért mert annak idején azt hittük a csirkére volt allergiás. Eleinte ette ezt is, de megunta) Az a baj hogy ha pépes azért nem kell, ha pedig kemény, akkor azért nem tudja elrágni a fogával (mert már kihullott a fél fogsora :D épp váltja).


Az se nagyon jó a gyomrának ha mindig új tápot próbálgatunk. Ha pedig csak kis kóstolót hozok neki pár napig eszi, megvesszük nagyobb mennyiségben és hopp már nem is kell neki. És ezek drága tápok, nem dobhatom ki. Az a baj hogy ha talál az udvarban valamit ha nem, akkor sem eszi meg a kajáját. Nem eteti senki, az udvarban is a gilisztákat szokta csak összeszedni :D

Múlt héten direkt lesoványodott. mert párom etette és ő csak kitette neki a tápot. én este hazajöttem, odaadtam neki az esti adagját, és akkor mondta párom hogy nem ette meg se reggel se délben. Étvágyával nincs gond mert minden mást természetesen szívesen enne.


3 napig úgy voltunk vele, hogy ha majd éhes megeszi, de én nem fogom elnézni ahogy lefogy a kutyám. Márpedig lefogyott. És vittük hosszú sétára, le lett mozgatva.


A húsleveses dolgot sokan ajánlottátok, azt megpróbálom. Hátha..

2013. márc. 24. 16:01
 14/14 anonim ***** válasza:
ha egy aprócska életösztön is bujkál a kutyában, enni fog, ha valóban éhes.Ha a macska kajáját meg tudta enni, elképzelhető, hogy máskor is megeszi.
2013. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!