Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék van még bennük. Mengőnek vizsla méretűre?

Figyelt kérdés
Az ismerősőm szeretne egy kis vizslát de nem baj nem teljesen fajtiszta.Én ezt a hírdetést találtam aki ingyen adja.Szerintetek megnő vizsla méretűre? [link]

2013. márc. 24. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan spánieles feje van! :)
2013. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,lehet hogy kicsit kisebb lesz,de csalós a kép.
2013. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesznek vizsla méretűek. spániel és vizsla között lesznek valahol.
2013. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
=/ Kár mert nekünk vizsla kéne...vagy legalább vizsla méretű lenne.Kérdeztem a gazditól apját anyját meg hogy meg fog-e akkorára nőni de még nincs válasz.Ha lesz akkor ide írom majd hogy igazatok volt-e a spániel pofival kapcsolatban ;)
2013. márc. 24. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
A csontozatából ítélve szerintem meglesz a vizsla méret. De jó lenne tudni,hogy mi volt a másik kutya, mert ha tényleg spániel, akkor nem biztos, bár ki tudja, hogy miből örökölt többet.
2013. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hirdetésben a kutyák ingyen elvihetőek, vagyis valószínűleg se oltások, se féregtelenítések, se chip (ezek kötelezőek pedig!) se megfelelő etetés. Ezek szerint hazavinnétek egy bizonytalan egészségű és idegrendszerű, alulfejlett kölyköt. Inkább innen válasszatok vizslát, ne egy szaporító munkáját segítsétek. [link] Illetve minden menhelyen tömegesen vannak vizsla jellegű kutyák.
2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudod de itt csak úgy adják oda hogyha ivartalanítjuk...arra meg most nem jut...
2013. márc. 25. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs 15-20e forintotok ivartalanításra, hogy lesz pénzetek egy esetleges hirtelen orvosi kezelésre? Nem kötelező kutyát tartani, nem is mindenkinek való és nagyon nem olcsó! Elhiszem, hogy ha szaporítótól veszel kutyát, akkor nem szükséges semmilyen felelősségérzet hozzá, de így biztos jó ötlet nektek egy kutya?
2013. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. A mi kutyánknak egyik napról a másikra a semmiből kinőtt egy jó indulatú daganat a lábára. Mivel nagytestű, kapásból 18 ezer Ft volt a műtét... És marhára nem számítottunk rá. És még hány ilyen váratlan kiadás akadhat!?...
2013. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nekünk kéne.Hanem az ismerősünknek.Nekem már van egy kutyusom :) Már 7 éve.Ajándékba szántuk volna de már találtunk fajtisztát és már meg is kapták :D
2013. ápr. 5. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!