Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire hülyék az emberek? XD

Ennyire hülyék az emberek? XD

Figyelt kérdés
Nézegetem apródon erre ezt találtam : [link] 1 éves szaford :DDDD

#szaford
2013. márc. 24. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem lett röhögőgörcsöm...


Ez a szerencsétlen súlyos irás- olvasás problémákkal küzd és bizonyára nincs a környékén olyan ember, aki segítene neki egy hirdetést föladni:(

2013. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gondolom senki nem mondta neki , hogy ne tanuljon..."Sírni tudnék néha de nem értem miért nevetek"
2013. márc. 26. 16:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Istenem...

Bemásolom ide amit az egyik válaszoló linjénél lehet olvasni a hirdetésben (mert egy idő után valószínűleg törlődik majd a hirdetés).


"Fókxi kan köjök kutya oltáskal rendelkezeik gyerekszeretö szép szörezetel rendelkezik anya-aplya jo vadászo s faj tiszta cserlem is jakteriel kutyára "


A címben pedig:

"Fókxi 5-honapos"


Érted, tud ékezetes ó betűt írni, de a hónapos szót nem tudja leírni...


Amúgy nekem majdnem pánikrohamom lett; elkezdtem megszámolni a helyesírási hibákat, de sok helyen totál érthetetlen a szöveg így ez számomra lehetetlen feladatnak bizonyult.

Komolyan, most épp azon gondolkozom, hogy vajon a tanárok milyen módszert alkalmaznak ilyenkor. Lehet úgy vannak vele, mint az én tanárom, amikor ideges lett: elkezdi kijavítani az első sorokat, majd egyszerűen áthúzza az egész oldalt és dühösen ráírja a jegyet, melynek mérete minimum akkora, mint az öklöm és majd át szakítja a tollával a papírt (mit papírt, az asztalt!).

:DDD


Hát szóval nem bírom feldolgozni...

Amúgy észrevettétek a nevét? XD

Csak szegény állatokat sajnálom.

2013. ápr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!