Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvakulhat? Vigyem be ugyelet...

Megvakulhat? Vigyem be ugyeletre Vagy varjak egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma belefordult a kutyam szemmel a kormombe es ugy latom meg serult a retinaja de nagyon picit.nem faj neki eszresem vette de en minding parazok mert harcikutya es nagyon magas a fajdalomkuszobe o az ilyeneket megsem erzi.latom hogy serult egy picit de nem tudom elvigyeme most azonnnal ugyeletre vagy varjak.jatszok futkoraszik latszolag nincs baj.es ha el viszmem mit ad ra a doki? A valaszokat elore is koszonom

2013. márc. 25. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon játsszon,ugráljon most,ki tudja mi lehet a baj nehogy súlyosabb legyen.Különben ez tényleg idegesítő valamilyen szinten hogy ilyen jól tűrik a fájdalmat,ha valami baj van,nem jelzik.A mi egyik kutyánk is Pit-Boxer keverék szuka,az ivartalanítás után fél nappal már ugrándozott,követelte a sétát.A másik kutyánk németjuhász szerdán volt ivartalanítva,2 napig alig talált magára,csak most hétvégén kezdett újra rendesen enni.
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mar bent fekszik az agyunkban :D remelem nincs semmi baj remelem kap vmi szemcseppet es Ennyi remelem a legjobbakat.hat az idegesito mert az enyem 1 eves koraig beteges is volt szerencsere kinotte volt h 4o fokos laza volt es ugyan ugy jatszot labdazott mintha semmi Baja nem lenne es ugy derult ki h hanyt... ezt olvastam is h sajnos tipikus problema h nagyon szemfulesnek Kell lenni.
2013. márc. 25. 20:55
 13/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
Jobb ha te is levágod a körmeidet, máskor nem lesz ilyen baleset.
2013. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinal nincsen semmi baj nem serult semmi! Olyan cseppet hasznalt amit irtatok es azt mondta semmi elvaltozas nincs valoszinu az ilyedseg volt a nagyobb :) koszonom mindenkinek! Tovabbi.szepnapot (nincsenek hosszukormeim se mukorom csak jatszotutunk es o felvolt porogve es erosen fordult )
2013. márc. 26. 10:10
 15/16 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nálam is volt már ilyen, hogy az ujjam véletlen belement a kutya szemébe olyan szinten, hogy éreztem, hogy megtoltam a szemgolyót kissé befele. Nekem sincs hosszú körmöm szerencsére.

Jó, hogy rendeben van a kutyád.

2013. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom hat en is nagyon orulok nem tudom hogy hevertem volna ki ha valami Baja lett volna...de szerencsere nem lett Szoval nem is szabad gondolnom ra mi lett volna ha.megyegyszer koszonom
2013. márc. 26. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!