Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségi tápot vegyek...

Milyen minőségi tápot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Labrador 10 hónapos Josera Junior tápot kapott, de már nem tudom a megvételét megoldani. Hasonló tápot szeretnék venni, ár-érték arány,Royal Canin meg ilyen Eukanuba, Acana nem jöttek be neki, szerette mert finom de nem bírta a gyomra és kihányta, Purina tápokról mit gondoltok (pro plan).

2013. márc. 26. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Brit Prémiumot vegyél neki, az én kutyám imádja. Pár hónapja eszi csak, de nagyon szuper! :)
2013. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pro Plannal etettem az egyik kutyámat(most 2 éves) 9 hetes korától 1,5 éves koráig azt kapott,viszont anyagilag most már egy ideje nem engedhetjük meg ezt a tápot így olcsóbbat kap..de ahogy úgy állunk vissza térek erre a tápra mert nekünk nagyon bevált!
2013. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi kiloja?
2013. márc. 26. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:

A Pro Plan nagyon jó, én a Zoofaston vettem most a lazacosából marha jó áron. Az adult változatból a 18 kg-osat rendeltem meg, de mivel nem volt, a 14 kg-osat kaptam meg ugyanazon a kilónkénti áron. Ez a táp más helyeken 1000 ft felett kezdődik.


[link]

2013. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!