Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szép nagy almafánk,...

Van egy szép nagy almafánk, amiről potyognak az almák. A kutyák nagy előszeretettel eszegetik. Nem baj ez? Nem árt ez a gyomruknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kapnak hasmenést tőle, addig nem. Az enyémek is egész nyáron gyümölcsöt esznek.
2009. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ha nem lenne jó, akkor nem ennék, valami vitaminra vágynak/van szükségük, amit abban meglelnek. Az én kutyám minden gyümölcsöt megevett, sőt még a görögdinnye héját is egy időben.

Mondjuk ő volt, hogy krumplit lopott, azt meg elvileg nem tudja a kutya gyomra megemészteni, de szerencsére nem lett tőle baja.

2009. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt nekik, az én két kutyám is szívesen eszi a zöldségeket, a gyümölcsök közül az almát és a görögdinnyét szeretik, és évek óta eszik is. A sütőtököt megsütve imádják. Annak idején én is megkérdeztem az állatorvost, semmi kivetnivalót nem talált az ízlésükben.
2009. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!