Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kiskutyámból...

Hogyan tudnám a kiskutyámból kiirtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
8 hetes kutyus, nemrég került hozzánk az alomból. Tele volt bolhával. Vettem cseppeket( valami bio) amit lehet ilyen kiskutyán alkalmazni, de még mindig van benne bolha. Bolhairtó port és nyakörvet még nem lehet használni nála. Mit tehetek még? ( kerti kutyus, nem a lakásban van)
2009. szept. 18. 19:14
 1/4 anonim válasza:
100%
na van ilyen spot és kiválasztod kor és súlyra ezt majdnem minden kisállatboltban kapható
2009. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom spotont vettél. Ha sok a bolha akkor ajánlatos előtte valamilyen bolhaölővel megfürdetni. Aztán rá a cseppeket és egy ideig nem simogatni ott. Az összes helyet ahol tartózkodik, ki kell takarítani, majd befújni bolha elleni spray-vel vagy porral. Lehet kapni orvosnál. Összes háznál lévő állatot kezelni (másik kutya, vagy macska). Rendszeresen ismételni kell majd pár hónaponta. Víz gyengítheti a hatását. Én a nyakörvet nem ajánlom, mert az enyém felakasztoptta magát rá, azon kívül kikopik a szőre.
2009. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
először is fürdesd meg, nem feltétlenül samponnal, elég csak ha vízzel, vagy 1 kis vízsugárral! van olyan bolhaírtó nyakörv amit felrakhatsz ilyen korban. a fressnapfban lehet kapni, nem tudom mennyire gagyi vagy sem, mindenesetre meg lehet próbálni. kérd az eladó segítségét.
2009. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta már sikerült kiirtanom belöle, úgy tettem ahogyan javasoltátok...fürdetés, cseppek, helyének leszórása...bevált :)
2009. nov. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!