Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 15 órás autóutat a kutya...

Egy 15 órás autóutat a kutya kibírja vagy álljak meg enni adni neki?

Figyelt kérdés
Víz lesz neki, de nem tudom, hogy szükséges-e megállni etetés miatt.
2013. márc. 28. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Én nem állnék meg, ha etetés után egyből utazik lehet, hogy kihányja.
2013. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vc-ézni állj meg vele. Na meg ahogy írtad, vizet kapjon.
2013. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
véleményem szerint 15 órás autóút egy kuyának egyhuzamban az igen durva. még az embert is megviseli nemhogy a kutyát. errefele pl. a távolsági buszok kötelezően megállnak 3 óránként. legalább 5 óránként állj meg vele legalább 10 percre egyrészt a wc miatt másrészt pedig hogy megmozgathassa a végtagjait egy kicsit, ami nem mellékesen neked is jól fog esni. az etetés nem fontos. kibírja a kutya, hetente egy koplalónap amúgy is ajánlott.
2013. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Wc-re ki kell engedni, de enni nem szabad adni neki inni is csak keveset nincs meleg nem lesz baja, de ha sokat adsz rosszul lesz.
2013. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én is gondoltam, hogy wc-zni megállok vele, mert mozogni kell kicsit, de főként az a kérdés, hogy kaja nélkül kibírja-e
2013. márc. 28. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Jóutat, majd írd meg hogy telt az út! Amúgy milyen fajta? Felnőtt már? Milyen a folyadék és a mozgásigénye, amiatt kérdem. Rövidebb utakat hogy bírja?
2013. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sippara ***** válasza:
100%
Kaja nélkül kibírja, sőt, nem is jó ötlet utazás közben etetni, hacsak nem elkerülhetetlen (a kocsi könnyen felkavarja a teli gyomrát, róka a vége, annak meg senki sem szokott örülni :)). Indulás előtti este kapjon utoljára, akkor is kisebb adagot az átlagnál.
2013. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
felnőtt dalmatáról van szó
2013. márc. 28. 18:33
 9/12 sippara ***** válasza:
Akkor pláne ki kell bírnia. Pisi pihenőknél kapjon vizet, és ennyi.
2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor maximum a saját szendvicsemből adok nekik egy falatot, amúgy meg vizet a megállókban. Arra figyelj inkább, hogy milyen benzinkútnál álltok meg pihenni, vannak nagyon jó, tiszta, füves helyek, de borzasztó koszosak is, ahol pl törött üvegek vannak... Nem tudom, merre mentek, de a nagyobb kutak általában jobbak. A határokon meg általában a legrosszabb.
2013. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!