Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire ismerik a gazdák a "sárga szalagos" megjelölést a kutyáknál?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]

Nekem mentett kutyám van, rehabilitáció, és szocializáció alatt áll.



2013. márc. 28. 15:32
 1/9 sippara ***** válasza:
100%

Nem, hogy a sárga szalagot, de még a "Fél más kutyáktól/Kutyázik, légyszi hívd vissza a tiédet, mert nem szeretném, hogy verekedés legyen belőle/látom, hogy az enyém retteg" típusú kiabálást sem képesek értelmezni a legtöbben.


egy szintén mentett, rehabra (és teljes szocializációra - galamboktól is félt) szoruló kutya gazdája

2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, az enyém sajnos nem hogy fél, de inkább támad, vadászik más állatokra. Emberekkel barátságos, de verekszik. :(
2013. márc. 28. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:

semennyire nem ismert szerintem!

elsőnek igaza van, ha azt üvöltjük a másik kutyásnak hogy hívja vissza vagy vmi szarnak bele! Sajnos senki sem figyel oda a másik emberre,ettől már csak azt utálom jobban amikor jajj Fifike barátkozni akar ja és letámadja a kutyámat..

2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk pont láttam még tavaly ezt a dolgot, de nem elterjedt sajnos. És igen, volt már velünk is olyan, hogy mondtam, hogy hívja vissza a kutyáját, jaj de nem bánt. Az enyém meg akkor nem igazán tűrte meg azt, ha más kutyák megszaglásszák (azóta ezzel nincs probléma) és amint elkezdett morogni a sajátom, rögtön jött azzal, hogy minek kell ilyen kutyát egyáltalán kivinni utcára.......legszívesebben képentöröltem volna:D
2013. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

facebook-on sokszor lattam mar megosztva, de eloben sosem talalkoztam meg olyannal, aki hasznalta volna.

a kezdemenyezes jo, talan par ev mulva Mo is eljut idaig...

2013. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bizony én sem tudtam erről, de nagyon tetszik. sőt az is hogy egy ilyen oldalra is fel lett téve hogy többen tájékozódjunk. ezt mindenképpen, minden formában sokszorosítani kell hogy minél több emberhez eljusson. még ha tíz emberből csak kettő is fogja fel már az is több mint a nulla :)
2013. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még egy kutyán sem láttam. Pedig Debrecenben lakom, nem kisváros, és itt se elterjedt. Pedig itt van épp elég agyatlan.
2013. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem hallottam erről ezelőtt.
2013. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem hallottam erről. De örülök, hogy most már ezt is tudom. :)
2013. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!