Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanság feltűnően sokat...

Mostanság feltűnően sokat követ a kutyám, miért?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek wc-re már jön utánam,ha kimegyek a konyhába már jön,vagy tv-zek és a szobámba bemegyek vmiért..és állandóan konkrétan futva jön utánam,egy kicsit idegesít már,hogy állandóan követ..régebben nem követet mindenhová...pár hónapja csinálja ezt..


11 éves kistestű kutya..


2013. márc. 28. 18:17
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy fél
2013. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kistestűek nagyon-nagyon ragaszkodnak. Enyém is pont ezt csinálja, mondjuk ő mindig ilyen volt. Jó, fiatalon talán kiváncsibbak, elfoglalják magukat jobban, ezért lehet, nem ilyen feltűnő. Ne haragudj rá ezért, csak kimutatja hogy nagyon szeret. Akkor érzi biztonságban magát, ha közel van a gazdija, a társasági kutyának ez a "dolga":)
2013. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha idegesít, ne hagyd neki mindig.

Tereld a helyére, hogy ott várakozzon. Ha ez rögeszméssé kezd nála válni, akkor őt is megnyugtatja az irány mutatás,

2013. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeret!
2013. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj nem haragszom rá,csak néha kicsit túlzásba viszi,de mostanság csinálja régebben nem csinálta...már ma is többször amikor kimentem a szobából mondtam,hogy marad ott maradt vissza mentem megdicsértem,úgy örült :)
2013. márc. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!