Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell egy kiskutyának?

Mi kell egy kiskutyának?

Figyelt kérdés

Nyakörv, póráz, játékok, etetőtál, itatótál, fésű, kutyaház. ezen kívül még mi?

ha van kutyaház, akkor is kell elfekvő?


2009. szept. 19. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuha... a ház dolog egy nehéz kérdés, bár nálunk nincs én úgy hallottam, hogy akkora az ideális ha a kutya kényelmesen megtud fordulni benne... Én azt mondom inkább legyen kicsit nagyobb mint kisebb, aztán ha úgy látod túl nagy, akkor az aljára illetve az oldalára tehetsz hungarocel lapokat. Nem túl drága, jobban jársz így mintha kicsi a ház és újat kell venni. Szigetel is, és ezáltal kicsit "összemegy". Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor a hungarocelt valamilyen anyaggal burkoljátok be előtte, és megfelelően rögzítsétek a házba, mert sok kutya ha rájön, hogy mozdítható, akkor játékként kezeli. Egy szétrágott hungarocel laptól pedig szép fehér borítást kaphat az udvarotok :) 14.00 voltam...
2009. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem is lesz egy kutyusom.Én ezeket vettem neki:nyakörv,póráz,hám,játékok,etető tál,itató tál,fésű,házikó,kutyatáp,jutalomfalat,kutya sampon,törölköző,szemtisztító,fültisztító párna,kutyaruha.
2013. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!