Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen embert lehet hibázata...

Az ilyen embert lehet hibázatatni? Egy kutya gazdája meghalt, de az örökösöknek nem kell és ezért elajándékozzák.

Figyelt kérdés
Elvileg nem ők döntöttek úgy,hogy magukhoz veszik,hanem az elhunyt.
2013. márc. 29. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Ha nincsenek felkészülve a kutyatartásra, nem tudnak gondoskodni a kutyáról, akkor mindenkinek sokkal jobb, ha elajándékozzák a kutyát.
2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Lehet hibáztatni. Nyilván az elhunyt szerette azt a kutyát. Már csak az elhunyt iránti szeretetből és tiszteletből is magamhoz venném a kutyust.

Ha mondjuk az én anyám meghalna, magamhoz venném a két macskáját, mert tudom, hogy nagyon fájna neki, ha én lazán lepasszolnám őket.

2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem. Azt nekik kell eldönteni, hogy akarnak a kutyát vállalni vagy sem.

Csak fontos, hogy megfelelően gondoskodjanak az állat további sorsáról.

2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
De lehet, hogy nem megfelelőek a körülményeik. Nincs idejük, nincs pénzük, stb.
2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha én örökölnék egy kutyát ami lehetetlen most,de megesne én se tudnám vállalni albérletbe ezt az egyet is nehezen engedték.

De szeretném és gondoskodnék róla míg a lehető legjobb család örökbe nem fogadná.

Természetesen önhibájukon kívül került hozzájuk a kutya,és ha nem tudják megtartani akkor biztos jó okuk van rá, és nem menhelyre vagy gyepibe tudják akkor nincs probléma.

2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Hiába szerette az elhunytat, ez nem garancia arra, hogy jó gazda lenne. Lehet, hogy a kutyával megkeserítenék egymás életét. Ha nincs rá felkészülve, ne tartson kutyát, még kegyeletből sem.
2013. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Én nagyon tudok haragudni azért, ha az örökösöknek az örökség eme része nem kell. A pénzzel persze mindig tudnak mit kezdeni, de a kutya soha nem kell. Felkészülni pedig lenne idő rá, ez nem mentség a dologra. Ha egy kis tisztelet lenne bennük az elhunyt iránt, akkor betartanék az akaratát.
2013. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen,csak kutyát magához venni senkinek sem kötelező.


Mi van,ha nincs pénz a tartására vagy egy Kaukázusit kellene panelba vinni? Facebookon látok ilyen kiírást sokat,hogy bezzeg az örökösnek nem kell.

2013. márc. 29. 12:38
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

12:29-es! Apósom egyik nap jól volt, másnap reggelre meghalt. Nem volt kutyája, de ha lett volna ,akkor hogy is kellett volna nekem erre felkészülni? Lett volna rá egy éjszakám kb...Hát kösz....Gondolni meg senki nem gondolt arra, h meghal, mivel csak 52 éves volt.


Az elajánékozóssal nincs bajom. Csak nem ez a jellemző. Az a gyakori, h vagy leadják gyepin, vagy egyből altatják. Előtte még megjelenik egy fenyegetős hirdetés h altatjuk ha nem viszitek el. Na az ilyentől van hányingerem.

2013. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha véletlenül meghalok, akkor nagyon remélem hogy anyámék túladnának a kutyákon valami olyan helyre ahol jól foglalkoznának velük..


A kutyának is lehet jobb az ajándékozás, ha olyan helyre kerül ahol foglalkoznak velük rendesen és nem csak a kertbe vannak bezárva mondjuk.

2013. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!