Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Trükkök, és agility?

Trükkök, és agility?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a kutyámnál, hogy mióta agilityzek vele(1,5 éve)azóta sokkal kisebb lelkesedéssel tanulja a trükköket. Most a rossz idő miatt, már vagy két hónapja nem voltunk, és látom, hogy elviszem sétálni, lefárasztom, de hogy menne a pályára, meg persze én is :D De egész kevés trükköt tanultunk mostanába, mert nincs hozzá kedve. Vagy én rontottam el valamit? :(
2013. márc. 30. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Én is agilityzek vele, és rendszeresen trükköket is tanulunk. Ugyan úgy van kedve mind a kettőhöz. Legyél kicsit lelkesebb, ha trükköt tanultok, hogy lássa, hogy ez mekkora buli lesz nektek.

Én is így szoktam, hogyha nincs kedve, akkor jól bepörgetem, és akkor már szívesen csinálja.(nem úgy pörgetem, hogy megvaduljon, hanem egy kis életet viszek bele)

2013. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!