Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a kérdésem hogy most...

Az a kérdésem hogy most április közepén lessz a kiskutyusom 4 hónapos és megfelelöe ehez képest a súlya vagy vékonyka napi kétszer eszik adjak e többet neki enni vagy ne?

Figyelt kérdés
És még annyi hogy nagyon szeretem meg nem érdekel csak sokan mondják hogy korcs de én staffordként vettem és aztsem érdekel ha cápa vér is folyik benne de szerintem ez szattford vagy nem? Itt van pár kép [link] [link] [link] [link]
2013. márc. 30. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Kilátszik a csípőcsontja valóban.

Mivel etetsz? És mennyi a napi adagja dekában?

2013. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát vékonynak nem mondanám, viszont fél éves koráig 3 részre kéne osztani a napi adagját.

a kutyusod staffordshire jellegű keverék tk nélkül, de ez semmit nem von le a kutyusod értékéből, a lényeg, hogy szerető gazdija légy.

viszont látok pár cigi csikket a földön a kutyus körül, a dohányfüst nekik sem tesz jót.

2013. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kölyök korban inkább legyen vékony a kutyus, így nem terhelődnek túl az ízületei. Sztem kölyökhöz képest nem néz ki rosszul, soványnak nem mondanám. Mit kap enni, és hányszor egy nap?
2013. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt kap enni ami itt kapható a faluban mert ugyanis vidéki vagyok kutyaszalámi az 1240 grammos vagy mennyi azt kétszerre max háromszorra megeszi de mikor hogy kap konzervet, tápot a tápnak nem tudom mi a neve mert méretésre adják de amikor nem látja senki eszik az ebédeböl is :) :D
2013. márc. 30. 22:09
 5/10 A kérdező kommentje:
De mit ajánlotok milyen kutyakaját és mennyit ?
2013. márc. 30. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen jó minőségű junior tápot: brit, acana, josera, stb...internetről rendelhető bármelyik. Általában közepes testű kölyök tápot kapnak az ilyen fajta kutyák. A konzervet, meg a kutyaszalámit felejtsd el, ezért nem fejlődik a kutya, mert nincs benne tápanyag, attól még a házikoszt is sokkal jobb!
2013. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy a tápokra rá van írva, hogy milyen súlyú, mennyi idő kutyának mennyi a napin adagja, azt szoktuk 3, később 2 felé osztani. Én nem javaslom később sem a napi egyszeri etetést, de ezt majd te úgyis eldöntöd :)
2013. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kutyaszlámit és a konzerveket felejtsd el azok mérgek lényegében. Napont 3szor egyen prémium száraz tápot elöttem már leírtaák mik vannak.
2013. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor most megis nézem a neten milyen lenne neki a legjobb :)
2013. márc. 31. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A csikkek miért vannak a földön?
2013. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!