Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem hagyja a dokinak megnézni...

Nem hagyja a dokinak megnézni a fogát?

Figyelt kérdés
Három hónapos kiskutyám mindent hagy, kivéve a fogát megnézni a dokinak. Én itthon meg tudom nézni, nekem engedi. Gyakoroltuk a szájnyitogatást, de ugyanúgy tiltakozott az állatorvosnál:( Hogyan szoktassam hozzá? És van-e hibája ebben az állatorvosnak. (Nekem elég fura, hogy mindkettő meg se simogatta a kutyát, csak megragadta a grabancát, és ki akarta nyitni a száját. A kutya morgott és odakapott, doki ideges lett.)

2013. márc. 31. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha te mutatnád azt a fogat? A doki meg kicsit bunkó, ha azt gondolja, minden kutya birka türelemmel tűri egy idegen fogdosását.
2013. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedden megyünk oltásra, akkor mondani fogom a dokinak, hogy inkább én nyitnám ki a száját. De azért jó lenne ha hozzászokna ahhoz, hogy ezt idegen is megteheti, ha ott vagyok vele.
2013. márc. 31. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Cserélj dokit, ha egy három hónapos kutya száját sem képes kinyitni egyedül.
2013. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát, akkor jobb, ha örökre elbúcsuzol attól a dokitól! Hogyhogy nem tudja megnézni egy kiskutya fogát?

Az ilyennek se képessége, se manualitása, érzéke nincs az állatorvosi szakmához. Mit fog csinálni, ha mondjuk egy felnőtt, kan cane corso szemét kell megvizsgálni...

Olyanhoz menj, aki képes lesz arra, hogyha beteg a kutyát, akkor meg tudja oldani.

2013. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Most vittem magammal jutifalatot is és sokkal több ideje volt körbenézni, a doki is sokkal jobb volt, nem volt gond.
2013. ápr. 9. 12:04
 6/6 anonim válasza:
Még jó, hogy odakapott a kiskutya! Ilyenhez ne járj, aki egy pici babakutyával így bánik! Egy ilyen apróságot meg kell nyugtatni, simogatni, és engedni fogja. Persze, hogy nem engedte, hiszen félt. Csak a doki (vagy dokik) hibás, a kutya nem. Ha az enyémnek ragadta volna meg a grabancát, ki is mentem volna egy pillanat alatt! Meg mi az, hogy ideges lett??? Ha ideges, kezeltesse magát, menjen diliházba, és hagyja békén a kutyákat!
2013. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!