Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Novemberben chip eltettük a...

Imre1973 kérdése:

Novemberben chip eltettük a kutyát, de még a mai napig nem tudtuk megnézni a rendszerben . Azt írja ki hogy a keresett adat nem található . Az állatorvos azt mondta hogy rossz a rendszer . Valaki tud erről valamit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én most direkt megnéztem, nekem ment pöcre az azonosítás. A petvetdata oldalán kerestétek?


Ott van bal oldalon a "Keresés", választhatsz a mikrochip és az útlevél szám között.

Ha nem az jelenik meg, hogy "A keresés eredményes, a keresett adat megtalálható a rendszerünkben." és nem dobja ki a kutya nevét meg a többi adatot akkor egész egyszerűen a chippelés után elmaradt a regisztráció, ezt kell a dokinak pótolni.

2013. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja a rendszernek, maximum náluk nem működik valami, vagy elfelejtették és csak kifogást keresett. Én januárban regisztráltattam, egy hét után fenn volt.
2013. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy állatorvos aki az összes környékbeli faluban bechippezte a kutyákat és 1 db chippet nem regisztrált be 4 hónap alatt.

Nem a rendszer rossz ... nálad is a doki a hunyó.

2013. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi januárban chipeltettük, 1 héttel utána néztem, már fent volt az oldalon a kutyám.
2013. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sippara ***** válasza:
November végén chipeltettünk, ha jól emlékszem már másnap este fent voltak az adatok, szóval a rendszerrel minden rendben.
2013. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem regisztrálta be a kutyádat. Beütöttem a regisztrált kutyám chipszámát és simán azonosítja, viszont most vettem egy kutyát, be van chipezve, de még nincs regisztrálva, nála azt írja ki, mint neked. Nekem azt mondta a doki, hogy max 10nap a regisztráció.
2013. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt írja a rendszer, hogy nem található, akkor bizony nincs regisztrálva! Mi is így jártunk a kutyáinkkal, pedig ki is fizettük a díjat a regisztrálásért, mire végül egy másik orvos regisztrálta, szintén pénzért... Ott is hagytuk azt az orvost, mert ha már kötelező, akkor ő is tegye a dolgát!
2013. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Hova tettétek el a kutyádat? Azt írtad, chip eltettétek.

Na viccet félretéve, én ugyanígy jártam, a tenyésztő tette bele a chipet, és a regisztrációt azt viszont nekünk kell, mert én is beírtam a chip számát és azt írta ki, hogy nem található a rendszerben. Az állatorvosnál lehet regisztráltatni. Ha ugyanoda mész, aki beletette, akkor reklamálj nála!

2013. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a doki a hunyó !
2013. febr. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!