Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 éves kutyust nagyon megvisel...

9 éves kutyust nagyon megviselné, ha nyáron 3-4 hónapra külföldre mennék, és itthon maradna?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jó kis lehetőséget a nyárra, amit nem szeretnék kihagyni. Egyetlen ok, ami miatt gondolkodom az a 9 éves törpe uszkárom. Anyu tudna rá vigyázni, otthon lakok még, így a kutyusom egyébként is sok időt tölt vele. Egyszer már voltam kint külföldön 6 hónapra, akkor a kutyám még csak 3 éves volt... Mivel már idősebb, nem tudom, hogy viselné, mert én foglalkozok vele többet, és nagyon ragaszkodik hozzám.

2013. ápr. 1. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kibirja ha van ismerős rokon aki foglalkozik vele és megadja azta napi tevékenységet a kutyának amit te is csináltál vele :9
2013. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!