Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan fésülitek meg a...

Ti hogyan fésülitek meg a hosszúszőrű kutyátok hasát?

Figyelt kérdés
2 éves hosszúszőrű német juhász kan kutya, és nagyon csomósodik a szőre, de nem fekszik a hátára, így hogy tudnám megfésülni, érzem hogy nagyon csomós.
2013. ápr. 1. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felrakod egy asztalra és alá"fekszel".
2013. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Felrakom asztalra, oldalra döntöm és kifésülöm, ennyi.
2013. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs ilyen kutyás kozmetikai asztalom, és nem marad meg a kutya.
2013. ápr. 1. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
szia. az én kutyám imádja ha a hasánál matatok, ezért automatikusan hanyatt vágja magát, de van hogy leülök mellé, és úgy állóhelyzetben fésülöm. ha egy helyben marad akkor nem nehéz.
2013. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy nem marad meg a kutya. A kutyát lefekteted, és azt mondod, hogy marad. Ha ezt 50x kell eljátszani ahhoz, hogy úgy maradjon, akkor annyiszor csináld végig. De ne a kutyád mondja meg, hogy mit csinálhatsz, és mit nem.
2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már régen rossz, ha csomós lett a szőre. Hetente egyszer ki kell fésülni a kutyádat. A bőre és a szőre egészsége miatt. Most vedlési időszak van. Ilyenkor pedig akár 2-3 naponta is fésülni illik.

Mit használsz fésűnek?

2013. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell hanyatt feküdnie, csak az oldalára. Azt meg minden kutya alapból tudja. Asztal se kötelező, földön fekve is lehet fésülni. Kell egy tükrös kefe és egy hosszú fogú fésű vagy gereblye. Én először a tükrössel nagyjából kifésülöm aztán a gereblyével. A hasán nem is olyan tömött a bundája mint mondjuk a hátán, szóval ha nincs elhanyagolva akkor még könnyebb is ott fésülni.
2013. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha nem kiállítási kutya, akkor szerintem nyírd ki azokon a helyeken a szőrt, ahol nagyon csomósodik.
2013. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felugrik a padra és alányúlok, nem kell ehhez speciális asztal. Vagy a hátára fektetem.
2013. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van, aki csak az egyik oldalára fekszik amikor fésülöm, de ugye ez félmegoldás:)

Én elég murisan oldom meg de ez jött be nálunk:

Rászólok,hogy marad, ilyenkor ugye nem ülhet le. A kutya a mellkasom alatt áll én pedig kis túlzással a fejemet leteszem a földre keresztbe és szépen megfésülöm a kutya hasát:)

Nálad erre nincs szükség de a lényeg, hogy álljon egy helyben és én a helyedben aláfeküdnék mint az autóknál és akkor menni fog. Közben rá kell szólni, hogy nem ülhet, marad .....

2013. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!