Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kis csivavát....

Szeretnék egy kis csivavát. De olyan drága kutyafajta! Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyüjtsél rá.
2009. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék egy nagy családi házat de nincs rá keret ezért beérem egy kissebb olcsobb házikóval is. Vannak más fajta kistestű kutyák amik ugyanúgy szerethetők mint egy csivava. Ha neked mégis az az álmod akkor gyüjtögess.
2009. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy menhelyre és válassz magadnak egy kutyát, hidd el, egy csivavánál sokkal aranyosabbakat fogsz találni, amik hihetetlenül tudják szeretni az újdonsült gazdájukat, ráadásul ingyen is van.
2009. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elöttem szólóhoz.

A menhelyi kutyusok nagyon hálásak tudnak lenni.

A csivava egy agyontenyésztett kényes kutya, akit ha kiraksz a kertbe azonnal megfázik, beteg lesz stb.

Ezért is jobb mondjuk egy korcs, sokkal tovább él, és strapabíróbb.

De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor keress rá az interneten biztosan vannak olyan hirdetések, ahol olcsóbban is megkaphatod, mert mondjuk nem tenyésztő árulja hanem valaki olyan aki már meg akar szabadulni tőle, mert nincs rá keret,h fenntartsa vagy stb.


Sok szerencsét, remélem tudtam segíteni :)

2009. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát, anyum pár nap múlva meghirdet 4 kiskutyát akik félig csivavák:) És azt hiszem ingyen, ráadásul. Nagyon cukik:D Szóval ha gondolod majd írok linket. Egyébként nem garantálom hogy ez biztos, de valószínű ;)
2009. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
A fajtatiszta kutyák nem olyan kutyusok mint a keverékek! A keverékek okosabbak, és jobban ragaszkodnak a gazdikhoz mint a fajtatiszták!Nekünk van 5 palotapincsink ( 2 felnőtt 3 pici ) és van egy kuvaszunk meg egy keverék! Amit a fajtatiszta kutyusoknak betanítottunk durváén 2 hónap alatt azt a keverék kutyunk 2 nap alatt betanulta!=) Ui.: ha valakinek kell kispincsi az írjon rám! xS
2009. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is gyűtj rá. Bár inkább egy keverék, mert a csivava elég macerás kutya.

Utolsónak: Minden kutya egyformán ragaszkodó és okos. keverékek semmivel sem jobba, ugyan olyan természetük lehet mint a fajtatosztáknak. A tiétek azért tanult nehezen mert a kuvasz meg a pincsi nem az a fajta kutya aki nagyon szeret tanulni meg parancsokat teljesíteni. Úgyhogy nem kéne ilyeneket mondani, hogy a keverékek jobbak. Te jobban szereted őket, ennyi. Attól még nem jobbak.

2009. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi:) olyan édi kutyákat találtam ingyen,ami nem csivava,de pesten meg ilyenek...hát az olyan messze van...
2009. szept. 20. 12:45
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Draga, messze van... Mondok erdekesebbet is, eszik, szarik. Es meg allatorvoshoz is el kell vinni neha. Szerintem te inkabb csak kepen nezegesd. Az joval olcsobb...
2009. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nagy paraszt vagy:) azzal semmi gond..csak szegény kutyát hurcibálni...nem mki születik gazdagnak sem h kiadjon egy kutyáért 80ezret és még azon kívül az oltásokat pluszba..
2009. szept. 20. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!