Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aujeszky-féle betegség mennyir...

Aujeszky-féle betegség mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha pl egy kutya egyszer véletlen beleevett nyers sertéshúsba, akkor mennyire valószínű, vagy mennyi esélye van, hogy fertőzött állat húsába evett? Kb mondjuk hány %, hogy egy sertés ilyen fertőzött???
2013. ápr. 2. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte eséjtelen ha boltba vetted a húst, de a háztáji sertésnél sem sűrűn fordúl elő .
2013. ápr. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha vaddisznó....?? 3 napja evett bele.
2013. ápr. 2. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:

nem valószínű. inkább a férgességet kaphatott el.

ha nagyon aggódsz hívd fel a dokidat és kérdezd meg, abból baj nem lehet.

2013. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tünetek 3-6 napon belűl jelentkeznek. Sajnos nem tudom hogy a vaddisznóknál mennyire elterjedt, nem találtam rólla infót. Remélem megússzátok. Főleg a belsőségek okozzák a gondot.
2013. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vaddisznohusnal eselyes lehet. Magyarorszagi tenyesztett sertesek hivatalosan mentesek Aujeszky betegsegtol.
2013. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi lett a kutyával? Csak mert szinte ugyanígy jártunk és nagyon ki vagyok borulva...
2014. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző vagyok. Spar-ból volt a cucc és elvettem tőle, de akkor már a felét megette...
2014. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!