Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baleset történt a kutyámmal...

Mátyás97 kérdése:

Baleset történt a kutyámmal játék közben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő egy 8 éves Collie, épp játszottam a másik kutyámmal, egy 2 éves Goldival. Kötelet húztunk a Goldival, mikor a Collie is akart játszani, oda futott, meg akarta fogni a kötelet, de én véletelnül elrántottam, de az ő egyik foga már bele akadt a kötélbe, és mikor elrántottam hallottam valami kattanást, és elegedte, utánna nyüszített, és egy kicsit vérzett is a szája. Sehogysem egedte hogy megnézzem, de utánna pár percel már újra játszott. Szerintetek kell dokihoz menni? Nagyon aggódok miatta!!!

2013. ápr. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz, vidd el orvoshoz.

8 éves már nem a legfiatalabb, ennyi idős kutyának már meglazulhat a foga, annyira nem veszélyes talán, de a doki megnézné, nem tört-e bele, nem gyullad-e be, stb.

2013. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne ennyi év után a kutyádnak megszoknia, hogy a gazdája némely dolgokat megnéz rajta.Még nem késő elkezdeni megtanítani, hogy engedje, ha bármit ellenőrizni akarsz rajta.
2013. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát jó lenne megnézni, hogy a fogával nem e történt valami. Mert ha meglazult, akkor jobb lenne kímélni és akkor még lenne esély arra, hogy nem pottyan ki. Ha csak a szája repedt be egy kicsit, az nem gáz...viszont akkor mi volt a kattanás?
2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy engedi hogy megnézzem, csa most nem. Akkor vizont viszem dokihoz. Fő a biztonság! De már rendesen eszik. Lehet hogy csak kattant a nyaka, vagy az állkapcsa.
2013. ápr. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!