Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyámat?

Megmérgezték a kutyámat?

Figyelt kérdés

tünetei hányás hasmenés szájhabzás véres hányás

1 nap alatt bele is pusztult akkor ez mérgezés volt?



2013. ápr. 2. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
tobb mint valoszinu hogy mergezes,de lehetett mas betegseg is
2013. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit mondott az állatorvos??

Rendes gazdi a tünetek jelentkezésekor rohan a kutyájával az állatorvoshoz..

2013. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetett. Biztos diagnózis a kórbonctani vizsgálat ilyenkor.
2013. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dia Dius válasza:
Hát igen...Mert az egyik ismerősömnek is megmérgezték a kutyáját és ugyan ezek a tünetei voltak..Szívből Sajnálom..:'(
2013. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
pár hete beszéltem a barátnőmmel telefonon és ő mesélte hogy a kutya sajnos egyik sétáltatás alkalmával méreggel érintkezett. mondta hogy 10 perc alatt azonnal rosszul lett a kutya, rohantak is vele az orvoshoz, aki természetesen megerősítette a mérgezés gyanúját. 2-3 nap alatt úgy rendbejött a kutya mintha mi sem történt volna. ezt azért írom le hogy még egy időben kezelt mérgezésből is fel lehet gyógyulni, illetve meg lehet menteni a kutyát. sajnos nem tudom megérteni az olyan embereket akik végignézik a kutya szenvedését a "sima" hányástól egészen a véres hányásig. ezesetbe is konkrétan egy teljes nap állt rendelkezésre hogy a kutyát orvos elássa és meg lehessen menteni. olyan orvosról pedig én még nem halottam akit ha felhívnak mérgezés gyanújával ne rohanna segíteni az állaton még ha szabadnapja is van.
2013. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Patkányméregre hajaz.
2013. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!