Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket harapott már meg kutya?

Titeket harapott már meg kutya?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért, és milyen fajta ?
2013. ápr. 2. 18:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
Elvettem a labdáját és belém kapott a kis dög, igaz mégcsak 4 éves voltam, kínai kopaszkutya -.-"
2013. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

igen,harapott már meg

nem emlékszem hogy milyen volt mert csak 5 éves voltam,én úgy emlékeztem hogy valami nagy kutya volt,a szüleim azt mondták hogy kicsi,de gondolom nézőpont kérdése

egy állatkereskedésnél nézegettem a halastavat,a kutyának nemrég vitték el a kölykeit és agresszív volt,valahogy kiszökött a helyéről és azt támadta aki a legközelebb volt,azaz engem

2013. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5 évesen egy német juhász támadott meg, 6 évesen egy kuvasz harapott a fenekembe(ennek még megvan a nyoma) majd 8 évesen ugyanaz a német juhász ami 5 évesen is. Ennek ellenére nem félek a kutyáktól most is van három.
2013. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hála istennek csak kisebb harapásokat kaptam saját kutyától, mikor labdáztunk. De ezeket betudtam balesetnek.

Terrier keverék.

Komolyabban még nem kaptam pedig nagyon sok kutyával találkoztam már.

2013. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. 15-16 lehettem. Mentem az utcán, és láttam hogy jön velem szembe egy kutya. Nyakörv volt rajta, meg valami kötél szerűség. Sosem féltem a kóbor kutyáktól, akkor sem kerültem ki. Elment mellettem, aztán hirtelen vissza fordult, és vádlin harapott. Ez kb 1-2 másodperc alatt történhetett. Nagyon gyors volt. Gyors reflex miatt, 'visszakézből' a másik lábammal lerúgtam a vádlimról. nem volt szép, de hirtelen nem azon gondolkodtam hogy ugyan mért haraphatott meg. Utána el is rohant. Nyár volt tehát telibe harapta a vádlim, mert ott nadrág sem fedte a lábam. Utólag nem lett semmi bajom, csak egy-egy heg a vádlimon. Ettől függetlenül nem tartok a kutyáktól, akkor is utólag már elgondolkodtam hogy mért haraphatott meg, de azóta sem tudom.
2013. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Nosco válasza:
Az arcomat harapta meg egy német juhász kutya. Előtte való nap játszottam végig a kutyával másnap bulizni mentünk volna. Kocsiból kiszállva nekem is ugrott. Szüleim szerint megérezte a mi kutyánk szagát ezért támadott meg.
2013. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Majdnem, a legjobb barátnőm golden retrievere. Sétáltattuk a kutyáinkat, és találtak egy befőttesüveget, amiben (ha jól láttam) használt sütőolaj volt. Rájuk szóltam, az enyém arrébb ment, és lábbal el akartam lökni előlük az üveget, erre a goldi ráfogott a lábfejemre :( Szerencsére csak a tornacsukám szélét kapta el, de ha 1 milliméterrel arrébb megy, akkor a lábfejem is bánja. Hatalmas csalódás volt, korábban teljesen megbíztam a kutyában, sokat sétáltattam, ha a barátnőm épp nem ért rá. Azóta nem tudok bízni a kutyában.
2013. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Soha nem harapott még meg kutya, bár voltam én is veszélyes helyzetben, de hála istenek mindig jól reagálom le a veszélyes szitukat, ezért még nem kerültem bajba ( kop kop kop)


Viszont, játékból baleset volt már. régebben kutyámnak a kedvenc játéka az volt, hogy egy madzagra kötöttünk valami kis plüsst, és azt kergette, és épp a fejem fölött pörgettem a plüsst, igazából nem is a játékra figyeltem, és ahogy a kutya felugrott, megpattant a játék, és pont a fenekem felé röppent, a kutya meg utána. ennek az lett a következménye, hogy úgy fenékbe harapott, hogy ülni alig tudtam rajta, véraláfutásos lett, meg nagyon fájt:S

De ő is rögtön tudta, hogy baj van, mert abban a pillanatban abba hagyta a játékot, és lefeküdt mellém a földre:) De ez tényleg teljesen véletlen volt.

2013. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja, és német juhászom van
2013. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy kajaféltő jack russel és egy labrador keverék, amikor rá akartam csatolni a pórázt. Mindkettő a menhelyen. A jack russel nagyobbat harapott ;)
2013. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!