Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves nagytestü kutyámnak...

Kalopalitta kérdése:

Fél éves nagytestü kutyámnak gyakran remegnek a mellső lábai. Lehet, hogy vitamin hiány vagy valami más baj van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 22:57
 1/3 Hovarju ***** válasza:

Mikor remeg? Ha pihenésből felkel, vagy ha elfárad?

Lehet, hogy nagytestű kutya révén gyorsan, hirtelen nőtt és még nem bírják el a lábai.

Szerintem nem ártana megmutatni egy dokinak, hogy adjon/ajánljon neki valami étrend kiegészítőt.

Milyen ételt eszik? Lehet, hogy túl sok benne a fehérje. Esetleg lehet kezdődő csonthártya gyulladás is.

2013. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
változó,általában amikor az oldalán fekszik,de a mozgásán semmit nem vettem észre!most select goldot kap,eddig happy dogot kapott!az állatorvos azt mondta,hogy szerinte nagyon gyorsan nő ezért nem ártana neki 1 kis vitamin!köszönöm a választ
2013. ápr. 2. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kutyámmal is volt ilyen, de neki akkor remegett az első lába, amikor ült. mutattam én is dokinak, azt mondta, hogy a hitelen növéstől, és tényleg, ahogy elérte a végleges nagyságát ez úgy el is maradt.
2013. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!