Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffommal fedeztethet a...

Amstaffommal fedeztethet a tenyésztö?

Figyelt kérdés
tenyésztötöl vettem egy kan amstaffot törzskönyvvel.aZT MONDTA hogy benne van a szerzödésbe hogy ö 1x fedeztethet a kutyámmal!Akkor kénytelen vagyok neki oda adni?És a kölykökböl add is?

2013. ápr. 4. 13:25
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
nemis akarnék a kutyámból hasznot huzni
2013. ápr. 4. 15:03
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Végül is azt írod, 1 x fedeztet a kutyáddal. Akkor letudjátok azt az 1-et és onnantól nincs feléje semmi tartozásod.
2013. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
ja csak 300km van köztünk,gondolom akkor neki kell hoznia a szukáját
2013. ápr. 4. 15:19
 14/44 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs külön kitétel erre a szerződésben, én egy métert sem mennék, pláne ha nem járna belőle semmi sem.

Egyébként a kutyád le van szűrve? Van valami eredménye? Vagy csak egyszerűen normális és egészséges?

Melyik kennel? Meg a másik hogy miért nem olvastad el a szerződést? Nem akarok csúnya lenni, de szerintem 300 kilométerrel megteheted hogy leignorálod ha nem akarod ezt az egészet, megmondod hogy nincs neked időd erre és pénzed sem.

Nem tudom, legalább is nekem fura ez hogy megjelenik a muksó és akkor "te figyu add már ide a kutyádat egy dugás erejéig", lehet az sem tudja hogy milyen a kutyád, hacsak nem látogatja, de mivel 300 km a távolság, ezért ezt kizártnak tartom. Nem-e valami úri szaporító?


Off: Ha a kérdezőnek szuka kutyája lenne, azt is kölcsön kérhetné fedezésre a "tenyésztő", vagy ez csak a kanokra vonatkozik?

2013. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

ma 15:45

A szerződésben van 1 fedezésre igény.

A tenyésztő csak tudja, milyen az általa tenyésztett kutya. Az ő dolga, hogy fedeztet-e vele, vagy sem akár látatlanul is.

2013. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
A lebonyolítás mikéntjéről magával a tenyésztővel tudsz csak beszélni.
2013. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
le van szürve,szülei dijnyertesek,folyamatossan járnak versenyre meg kiállitásra.
2013. ápr. 4. 16:06
 18/44 A kérdező kommentje:
spirit of storm kennel.szerintem nagyon szép kutyái vannak.
2013. ápr. 4. 16:09
 19/44 anonim ***** válasza:

#14 Szukáknál is van ilyen, tudok olyanról hogy 3 fedezésre tart igényt a tenyésztő és cserébe ingyen adta a kutyát az illetőnek.

Egyébként kérdező szerintem nincs miért aggódnod, legtöbb esetben a szukát viszik a kanhoz hogy magabiztos legyen a kan fedezéskor, de ha nálad még sem így lenne szerintem gondoskodik majd a tenyésztő a kutyád utaztatásáról. A kölykökből meg nem hiszem hogy adni fog (vagyis ingyen nem fog) de hisz ez áll a szerződésben is.

2013. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mennyiért vetted kb?csak mert én is most szeretnék jó helyről kutyát de 100 ezer körül mondták a hobbi célra szántat ami sok:((
2013. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!