Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Foglalkozom egy...

Mit tegyek? Foglalkozom egy Golden retriverrel és most arról próbálom leszoktatni, hogy ne rágja a pórázt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutya múlt egy éves és nincs rossz emléke a pórázzal.

#rágás #a pórázt.
2013. ápr. 4. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne nyakörve legyen,hanem hámja,akkor nem fittyeg a feje körül a póráz.Ha rágja,határozottan tiltsd le,ha szépen megy,jutifalat.
2013. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem engeded meg, hogy rágja. Ennyi. Mi ezen a probléma?
2013. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
en a kis tacskomat ugy szoktattam le a harapasrol(kez es poraz),hogy amikor harapni akart,akkor osszeszoritottam a szajanak a felso reszet.
2013. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A második válaszoló nem egészen a kérdésemre válaszolt én módszerekre gondoltam.:) Amúgy nem hagyom,hogy rágja felhúzom a feje fölé de nem akarom megfojtani.:)) De egész jól haladok a tanítással már nem ugrál. Meg le tud ülni. De én csak a kutya oktatója vagyok nem az enyém a kutya...
2013. ápr. 4. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Gazdik kenjék be csípős paprikával. Majd nem rágja, ha csípi a száját.

Csak ha a tiltás nem használ.

2013. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Elvállalsz oktatni egy kutyát, és fogalmad nincs az alapvető dolgokról? Mert a letiltás oda tartozik.
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Vezesd ideiglenesen lánc pórázzal. A láncot nem lesz kedve harapdálni.
2013. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A bunkókra nem vagyok kíváncsi,tartsák meg maguknak a véleményüket... Mindegy lepereg. Különben is csak gyerek vagyok!!! Csak 13 éves. 8. osztályos gyerek! Mellesleg az én módszerem hatásos csak ki akarok próbálni más módszereket is.


Akik tippeket adtak azoknak köszönöm.

2013. ápr. 5. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

amikor rágni próbálja, elég annyit mondani, hogy "NEM!", és már is abba hagyja. Néhány próbálkozás, és meg is jegyzi.


A hám legalább annyira buta dolog, mint a rugós póráz. Kutyát nyakörvvel, pórázon, a baloldalunkon a lábunk mellett sétáltatunk. :)

2013. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!