Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék állatmenhelyen...

Hogy tudnék állatmenhelyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Önkéntes munkára gondoltam. Valahol Budapesten. Viszont diák vagyok ezért ugye valami kötetlenebb lehetőség érdekelne. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet elhelyezkedni ilyen helyeken vagy egyáltalán hol érdeklődjem meg? Elsősorban az illatos útira gondoltam, vagy ha tudtok még valamilyen helyeket az i jó. Akár állatkórházak is stb.. Ja a másik hely a menhelyeken kívül ami még érdekelne az az állatkert. Oda felvesznek egyáltalán olyan embert akinek nincs semmiféle végzettsége ilyen téren? Persze ott is önkéntesre gondoltam. Azt gondolom, hogy pénzt nem adnak, de nem is érdekel. Szóval ezért is mondtam, hogy önkéntes munkakör érdekelne.

Amúgy 19 éves múltam.


2009. szept. 21. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt biztos örülnének:

[link]

2009. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

állatkertbe is felvesznek önkénteseket. barátnőm is dolgozott ott úgy. mondjuk ezmár jópár éve volt, de sztem még mostis.

menhelyen pedig úgy tudsz dolgozni, h odamész, és elmondod h önkéntes szeretném itt lenni. sztem örülni fognak neked. megmondod h tecsak délután tudsz jönni.

2009. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az Ilatos utat nem ajánlom. Az sajnos nem menhely..
2009. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

Igen sajnos én is tudom, hogy az Illatos út az nem az. :S Viszont talán ott vannak a szeretetre legjobban rászoruló kutyik, :( ezért is gondoltam arra.

2009. szept. 21. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkeresed a budapesti menhelyeket: [link]

Megnézed a honlapját, hogy ott az önkéntes munka mit takar, illetve a nyitvatartási időt. Majd felhívod, és már mehetsz is.

2009. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan menhely,ahol ne örülnének egy önkéntesnek:) Itt találsz menhelyet és ki tudod választani,hogy melyik van közel:

[link]

2009. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húú mennyi mindent találtatok, köszi szépen. :)

Nekem csak a Noét adta ki gugli amikor kerestem, meg vidéki menhelyeket. Mondjuk én béna vagyok ilyen keresgélésekben.

2009. szept. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!