Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik 1 palota pincsi...

Mennyit eszik 1 palota pincsi sokat vagy keveset? Magában rosszúl érezné magát ha nincs vele 1 másik pincsi?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én pincsim egyedül van és úgy tűnik jól érzi magát. Persze szoktunk ismerőshöz menni,hogy játszon más kutyákkal is, és szereti is az összes kutyát(mindegy mekkora,mindegy a neme).

És szerintem keveset eszik, kb mint 1 macska:)

2009. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak hogy nálunk nincs kutya csak 1 de ő nem nagyon szereti a többi kutyát ha a közelébe megy.és a családba pedig senkinek sincsen kutyája csak mamának de ő messzi lakik hunyán 1 kis faluba mi meg berettyóújfaluban.
2009. szept. 21. 13:59
 3/10 A kérdező kommentje:
de amúgy mamának a kutyájai is pincsi.az én kutyusomnak ott van az apuája meg az anyukája mamánál.de egyébként még nem született meg a kutyusom.még csak terhes mamának a kutyusa.csak tudni akkarok mindent róla hogy jó gazdi legyek.mert a mmég csak 11 éves vagyok
2009. szept. 21. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jó gazdija leszel! :)Remélem ő is olyan hosszu életű lesz,mint nálunk a rokonságban!Szintén palotapincsi és vagy 20 évig élt)
2009. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
komyoly addig hogy élhet?meddig él 1 pincsi?
2009. szept. 21. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: ha eleget fogsz vele foglalkozni és játszani meglesz ő egyedül is, ne aggódj:)
2009. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorítást
2009. szept. 21. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukáméknak 2 pincsijük van.Az egyik 11 éves,a kölyke pedig 8 éves.Nagyon jól megvannak.Jó házőrzők,hűségesek,és nem esznek sokat.Én csak ajánlani tudom őket.
2009. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs pincsim de biztos vagyok benne, hogy nagyon keveset eszik, mivel kicsi, és ha eleget foglalkozol vele nem fogja rosszul érezni magát, mivel társának, barátjának fog tekinteni téged.
2009. szept. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én pincsim nem is nagyon visel el másik kutyát.Van egy német dogom, de a pincsi a főnök és jobban szereti ha külön vannak. nem eszik sokat. én alutasakos kaját adok neki heti kétszer, kétszer főttcsirke húst és egy nap tápot. de nem sokat. így is elég dagi... :)
2010. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!