Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 13 éves lánynak milyen...

Egy 13 éves lánynak milyen fajta kutya való?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 16:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát ha nem zavar hogy nagy testű egy kutya akkor az újfundlandi jó választás lenne gyerek mellé nem ragozom miért itt egy videó

[link]

2013. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

és itt egy kisseb kutya ez is nagyon kedves fajta

cavarier king charles

[link]


remélem valameik megtetszet

2013. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon édesek köszönöm a tippeket biztos tudok most már választani. :)
2013. ápr. 5. 18:54
 14/20 sippara ***** válasza:
20%
A bichonokat nézd még meg (frisé, bolognese, havanese), imádnivaló kutyák - persze őket csak kint-benti tartásra ajánlanám, ahogy a cavalier-t is.
2013. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. ápr. 5. 19:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Részemről nincs mit
2013. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem kötekedni akarok, de a helyedben nem vennék neki kutyát, csak akkor ha magadnak is akarod, minden gondjával bajával, sétálással, élete végéig tartó szocializálással(mert sokan azt hiszik az a szocializáció, hogy kölyök korában játszott együtt 3 db kutyával és az egész életére elég, aztán meg sétánál elhúzzák a többi kutyától, nehogy még a közelébe menjen valamelyik).

Na csak azért írom, mert gyerekkoromban én is nagyon akartam kutyát, a csillagokat lehoztam volna érte... kaptam is 12 évesen egy németjuhászt, amivel tényleg törödtem is...amíg el nem mentem középiskolába. Egyrészt másik városba jártam tanulni, másrészt fontosabbak voltak az új barátok, bulik, tanulás, szóval mindenre jutott idő csak a kutyára nem. Anyáék nem akartak maguknak kutyát, mert hát a kutya amúgy is az enyém, így aztán szegénykémnek az élete egy siralom volt, a kertben volt, soha nem vitték ki sétálni, nem foglalkozott vele senki. Én akkor ebbe nem gondoltam bele, most már utólag nagyon sajnálom szegényt...:( Azóta már nem élek velük, van saját kutyám és rá tényleg odafigyelek, aranyélete van mellettem, sokszor eszembe jut a régi kutyám, hogy neki ezeket nem adtam meg...:/

2013. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Én a 14. születésnapomra kaptam egy vizslát nagyon jó haverok lettünk pedig eleinte nem tetszett, hogy vizslám lesz. Nagyon nehéz elrontani a nevelését és tanítani is könnyű. Nagyon jóindulatú kutya semmilyen agreszivitást nem mutat se ember se kutya felé. A lényeg az, hogy tenyésztőtől kell mindenképpen venni viszont 50-60 ezerért már lehet hobby célra kapni. Ha szeret mozogni a lányod akkor tökéletes választás
2013. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Szia, én is 13 éves vagyok, a mopszot tudom ajánlani(tündéri kiskutya:) ), és a bichonokat (máltai selyemkutya, havanese, bolognese,frisé)
2013. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
golden retriever! Hidd el nem bánod meg, se a lanyod! Magyon ember, főleg gyeeek barát. Nagyon tud szeretni, nagyon okos, és barátságos!
2013. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!