Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éve meghalt a kutyánk,...

Fél éve meghalt a kutyánk, aki családtag volt. Apukám tegnap meglepett egy cicával. De nekem ez túl gyors. Hogy dolgozzam fel kutyám elvesztést? Aki egyébként a legjobb barátom volt!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mi kb4 hónap után hoztunk egy új kutyát. Én nem vagyok oda a macskákért. Már volt egy kutyánk (az elpusztult kölyke) aki már 8 éves. Mellé hoztunk egy újat. A két kutya segített benne, mivel velük foglalkoztunk nem az elpusztulttal. Persze nagyon hiányzik most is (több mint 1 év után) nem fogod teljesen elfelejteni, de törődj a macsekkel és jobb lesz ;)
2013. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2013. ápr. 7. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az elsővel.

Kicsit más jellegű az eset, de azért leírom. 3 éve, hogy meghalt a nagypapám, nagyon fájt az elvesztése. De akkortájt született meg az unokaöcsém, ő az első gyerek a családban. A legjobb barátnőm mondta, hogy ez egy tökéletes körforgás. Valamit elvesz az élet, de helyette ad valami mást, ami aztán a mi sorsunk része lesz, és onnantól arra kell már koncentrálnunk, azért vagyunk felelősek. A múltra csak emlékezni szabad, de ha ahhoz ragaszkodni, és rágódni rajta nem szabad.

Te most már a cicáért vagy felelős, a kutyusnak boldog élete volt veled, és mindig erre gondolj. Amit neki szánt az élet, azt együtt vittétek végig, és ennek így kellett történnie. Így volt tökéletes :)

2013. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!