Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szorulásos kutyának mit adjak?

Szorulásos kutyának mit adjak?

Figyelt kérdés

A kutyám öreg és speciális diétán van (vesebeteg), az utóbbi pár napban pedig elég keveset kakilt, most legutoljára meg csak erőlködött (Kapott egy nagyon kicsi banánt, talán az a bűnös? ).


Mit adjak neki, ami kicsit serkenti az emésztését? Kefirt, joghurtot tanácsolták már, de ez tényleg használ?


Reszelt alma valamivel párosítva?



2013. ápr. 8. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Étolajba mártott kenyérbéle...
2013. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firestorm ***** válasza:

kefír is és a joghurt is jò.

Esetleg egy kevés tejet,csak ne felejtsd el a kutyusnak felforralni előtte.

2013. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Furának fog hangozni, de nekem állatorvos javasolta: halkonzervet. Egyrészről a kutyák szeretik, és a halolaj segít majd a ...ban.

De a legjobb, ha felhívod az állatorvost, mert nem tudom, hogy vesebeteg mit ehet. Banánt ne adj neki... páromnak is székrekedést okoz :D

2013. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firestorm ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy a kutyádnak székrekedése van, próbálj minden ételébe egy kiskanál korpát keverni, amely serkenti a belek mozgását. Egy másik házi megoldás a kutya székrekedése ellen a pszillium beiktatása a kutya étrendjébe. Naponta két fél kiskanál csodát művelhet, ha ráadásul még több vizet is iszik, a székrekedés teljesen el kell múljon.

Még ezeket ajánlják.Viszont az imént olvastam,hogy a joghurt nem biztos,hogy megfelelő lenne rá.

2013. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz!!!!


Halat szereti, csak...Mindig meghempereg benne evés előtt XD Kefirt és a joghurtot doki ajánlotta még pár hónapja, csak akkor meg pont elmúlt a szorulása, mire adtam volna neki :D

2013. ápr. 8. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Kapjon egy konzerv olajos halat.
2013. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!