Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok...

Milyen fajta kutyát ajánlotok első kutyának? :

Figyelt kérdés

Első kutyám lesz. Olyan kutyát szeretnék, aki: -kis vagy közepes méretű,

-napi 2-3 óra séta elég neki,

-a szőre mindegy,

-szeresse a gyerekeket,

-ne ugasson túl sokat.

Tenyésztőt tudtok hozzá ajánlani? Köszönöm mindenkinek! 13/L



2013. ápr. 7. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hol tartanád?

mennyit lenne egyedül?

2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Havanese


amúgy ha nincs konkrét elvárásod,hogy melyik fajta tetszik akkor a menhelyen rengeteg kutyus van.Kölykök is felnőttek is..

2013. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dettó havanese
2013. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1 vagyok:

én az uszkárt ajánlom :)

2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bár ha kerti kutya lenne akkor semmiképpen sem Havanese!!


2.voltam..

2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Kedves 1.! Napi 7-8 órát lenne egyedül, van egy kicsi kertünk, de a lakásban aludna!!:)
2013. ápr. 7. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha eltekintesz kis/közepes méretűtől és nem bánod, ha egy kicsit nagyobb, akkor a golden retriever a legjobb választás. Híres az intelligenciájáról, gyerekszeretetéről és neveléstől függően (úgy tudom) nem ugatós.


Ja és vásárlás előtt mindenképp tudakozódj a felelős állattartásról és a kutyapszichológiáról. Sose vásárolj olcsón, szaporítótól kölyköt. Ha nem akarsz kiadni 100+ ezer forintot kölyökre, akkor inkább menhelyről, gyepmestertől vagy fajtamentőktől válassz.

2013. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

KIcsi és kedves kutya a cavalier king charles spánielre voksolok kevés mozgással is beéri és türelmes fajta

itt egy videó erről afajtáról elmondják a főbb jellemzőit


[link]

2013. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uszkár. Több méretben is van, intelligens, kedves, nem domináns kutya. Könnyen nevelhető, lehet fésülgetni, több színváltozata is van, és nem utolsó sorban nincs túl szaporítva.

[link]

2013. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uszkár.Nekem is uszkárom van és szintén az első kutya 3 méret közül lehet választani és több mint 3 szín közül , a világ 2. legokosabb kutyái a Border Colie után... Nem használunk pórázt mindenhol eltudom engedni nem megy el nagyon ragaszkodó és ez sok mindenben mutatkozik meg pl. megy elöre 2-3 métert és hátranéz hogy ott vagyok-e... Nem járunk kutyoviba most 6 hónapos rengeteg dolgot tud csak rám néz és tudja mi takkarok amit eddig tud:gyere ide!mit csinálsz!ül!fekszik!menjél!várj!marad! és a sarok végén megáll mert tudja hogy nem szabad az útra menni és megjegyzem soha nem tanítottam mindig ezeket a vezényszavakat használtam és megértette!A szőrre is antialergén ami allergiásoknak kiváló , nem eszik sokat és rendkívül intelligens
2013. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!